Problem zJoystickiem


(Konri Korn) #1

Więc posiadam joysticka , standardowy (9- przyczisków) (pod USB), wcześniej tylko go wsadziłem do portu, odrazu go komp wykrył, pokazał sie w kontrolerach gier. A teraz (po formacie) nie dość że nie ma go w kontrolerach gier, to jeszcze przy kazdym właczeniu domaga sie sterowników. (Żadnej płytki z przyciskami do niego nie było w zestawie) . Co robić?


(Djkamilos) #2

Jakiej firmy jest ten joy ?? I jaki model ??


(Konri Korn) #3

Hmm cięzko powiedzieć bo poakowania nie mam: ale windows domaga sie sterów dla: 2Axes 10Keys (jednak 10:)) Game Pade , a na smym joy'u jest umieszczony napis "tracer"...


(Djkamilos) #4

Spróbuj poszukac jakichś sterów pod joy'e tracera. W dziale hardware i sterowniki masz temat przyklejony "lokalizacje sterowników"

Poszukaj na tamtych stronach.


(JNJN) #5

Niech zainstaluje automatycznie systemowe z XP.

Czy stery do płyty głównej wgrane.


(Konri Korn) #6

No więc zaistalowałem wszystkie stery do płyty głównej, wszystko pięknie po uruchomieniu (ponownym), okazuje sie ze sterowników do joy'a nie ma malo tego, jeszcze domaga się menda sterowników do napedu ( z którego instalowałem sterowniki), natomiast drugi naped przestał działać:confused:

Boże, co za syf:/ ( systemowych sterów dla pada tez nie znalazł, moja płyta główna: Asrock K7NF2-RAID)


(JNJN) #7

A system masz jaki - dokładnie.

Porty USB pracują poprawnie - sprawdź na innym urządzeniu USB.


(Konri Korn) #8

Porty USB działają (neostrada i klawiatura), mam wina XP, bez żadnych SP.


(Djkamilos) #9

Może to jest jakiś błąd w systemie, który byc może został zniwelowany w którymś z service packów. Jeżeli masz możliwośc to pobierz service pack 2 i zainstaluj( znajdziesz go na vortalu)


(Konri Korn) #10

Wystarczyło przeinstalować system i już:slight_smile: : wykrył joya, nie domaga sie od niczego żadnych sterów, ale SP 2 i tak powinienem sciagnać:slight_smile: