Problem zJoystickiem

Więc posiadam joysticka , standardowy (9- przyczisków) (pod USB), wcześniej tylko go wsadziłem do portu, odrazu go komp wykrył, pokazał sie w kontrolerach gier. A teraz (po formacie) nie dość że nie ma go w kontrolerach gier, to jeszcze przy kazdym właczeniu domaga sie sterowników. (Żadnej płytki z przyciskami do niego nie było w zestawie) . Co robić?

Jakiej firmy jest ten joy ?? I jaki model ??

Hmm cięzko powiedzieć bo poakowania nie mam: ale windows domaga sie sterów dla: 2Axes 10Keys (jednak 10:)) Game Pade , a na smym joy’u jest umieszczony napis “tracer”…

Spróbuj poszukac jakichś sterów pod joy’e tracera. W dziale hardware i sterowniki masz temat przyklejony “lokalizacje sterowników”

Poszukaj na tamtych stronach.

Niech zainstaluje automatycznie systemowe z XP.

Czy stery do płyty głównej wgrane.

No więc zaistalowałem wszystkie stery do płyty głównej, wszystko pięknie po uruchomieniu (ponownym), okazuje sie ze sterowników do joy’a nie ma malo tego, jeszcze domaga się ■■■■■ sterowników do napedu ( z którego instalowałem sterowniki), natomiast drugi naped przestał działać:/

Boże, co za syf:/ ( systemowych sterów dla pada tez nie znalazł, moja płyta główna: Asrock K7NF2-RAID)

A system masz jaki - dokładnie.

Porty USB pracują poprawnie - sprawdź na innym urządzeniu USB.

Porty USB działają (neostrada i klawiatura), mam wina XP, bez żadnych SP.

Może to jest jakiś błąd w systemie, który byc może został zniwelowany w którymś z service packów. Jeżeli masz możliwośc to pobierz service pack 2 i zainstaluj( znajdziesz go na vortalu)

Wystarczyło przeinstalować system i już:) : wykrył joya, nie domaga sie od niczego żadnych sterów, ale SP 2 i tak powinienem sciagnać:)