Problem zkartą graficzną-prawdopodobnie uszkodzony tor grafi

Witam mam ogromny problem z moim komputerem na początku gdy startował system i pokazywały się ikony na pulpicie wchodziły drobne zielone paski i po chwili wyłączał się monitor a komp dalej pracował musiałem go restartować a teraz nie pokazuje się to zielone paskudztwo ale po uruchomieniu kompa nic nie można zrobić na żadne polecenie nie reaguje jak by się zaciol i muszę znowu robić restart jedynie mogę cokolwiek zrobić gdy uruchomię go w systemie awaryjnym ale i tutaj pokazały sie te paski skanuje go wtedy Dr.Webb ale nic nie znajduje czy mogę liczyć na jakąś pomoc byłbym bardzo wdzięczny :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Nie znam się za bardzo ale z tego co opisałeś wygląda to na problem z kartą graficzną.Nie wiem czy masz kartę podpiętą pod PCI czy zintegrowaną.Jak pod PCI to wyjmij ją i przełącz się na zintegrowaną jeśli masz taką na płycie głównej.

daro75 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dodane 08.08.2010 (N) 11:10

daro75 , chyba nie uważasz że teraz opis tematu jest bardziej konkretny?

Spróbuj jeszcze raz.