PROBLEM zniekształcony dźwięk pomocy!

Witam mam kartę dźwiękową zintegrowaną realtek high definition audio alc888 bodajże płyta główna MSI.Chodzi o to że w odtwarzaczu muzyki w tym wypadku.WINAMP muzyka gra dobrze, ale na youtube i w grach czy filmach jest zniekształcony dźwięk taki że słów wypowiadanych niesłychać, tylko w poszczególnych moemntach da się coś usłyszeć,ale udało mi się to rozgryźć w sposób taki że jak przełącze w kreatorze głośność Wave-balans na lewą lub prawą stronę to na youtube,filmy,gry dźwięk jest normalny,ale wtedy w winamp jest taki jak wtedy na youtube,gry,filmy.CO zrobić żeby dźwięk był normalny bez zmiany balansu Wave.Jest to irytujące jak chce obejrzeć filmik musze balans przestawić, a potem z powrotem.HELP!

PS sprawdzałem na słuchawkach i głośnikach.

Nie piszesz co najważniejsze jaki posiadasz system ?

Na Windows XP (na innych podobnie):

Zobacz

prawidłowe ustawienia:

ustawieniarealtek.th.jpg regulacjanagrywania.th.jpg

Odtwarzaj prawie na maksimum.

Nagrywaj / Regulacja nagrywania / prawie na minimum - inaczej mikrofon nie będzie działać.

/ dziesiętne milimetra mają duże znaczenie /.

W niektórych przypadkach trzeba odznaczyć Miks stereo.

Problem z przednim panelem komputera / mikrofon oraz słuchawki / to zaznacz

v Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego :

analogowe.th.jpg wycz.th.jpg

OK – OK.

Masz inną płytę tak więc panel sterowników może wyglądać nieco inaczej ale na tej karcie powinny być podobne ustawienia.

Zainstaluj najnowszą wersję Adobe Flash Player.

Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

Kliknij prawym przyciskiem myszki na jakiś film z YT – Ustawienia – odznacz lub zaznacz opcję “Włącz przyśpieszanie sprzętowe”

lw267_Ustawienia.jpg

Sprawdź na innych DNS-ach :

Open

208.67.222.222

208.67.220.220


lub TP.SA.

194.204.159.1

194.204.152.34


lub Google

8.8.8.8

8.8.4.4


Do tego również ważne jakie posiadasz kodeki :?: