Problem zotwieraniem plików mp3 z internetu

Witam

Mam problem z bezpośrednim otwieraniem plików np. mp3 bezpośrednio z internetu…Otrzymuję komunikat że mogę zapisać na dysku ale nie mogę bezpośrednio odtworzyć.W drugim kompie ten sam plik bez problemu jest odtwarzany.

Gdzie zmienić w ustawieniach,Vista profesional

pozdr

jaka przeglądarka, na każdej tak się dzieje ??

spróbuj odinstalować jeśli jest taka możliwość, wyczyścić rejestr oraz dysk ze zbędnych plików i zainstalować ponownie

Przeglądarka IE 6,0 , komp jest nowy niezaśmiecony.

Pozdr

W Viście nie ma już IE6 (na szczęście). Poza tym nie ma Visty Professional (najwyżej XP)- jeśli masz XP zacznij od aktualizacji IE.

Sorry mam IE 7 i viste home premium, co zmienić w ustawieniach?

Wytłumacz dokładniej. Nie masz programu do odtworzenia pliku mp3 czy co? Jakiś błąd? Screen?

Po kliknięciu na np. plik w internecie mp3 czy avi nie odtwarza mi go, tylko pojawia się okno w w którym mogę zaznaczyć"“zapisz” lub “anuluj”.W drugim komputerze po kliknieciu na ten sam plik pojawia się okno, w którym mam możliwość zaznaczenia “otwórz”.

Oczywiście po zapisaniu tych plików na dysku mam możliwość otwieraniia każdego pliku.

Pozdr

OooOo udało mi się zrozumieć :-). Chodzi o to że nie wszystkie pliki da się bezpośrednio “obejrzeć ?” i “odsłuchać ?” np. jak na wrzucie czy YouTube. Niektóre musisz pobrać przed otwarciem. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem.

  • Daj screena

… a i podaj wersje OS jaki jest na drugim komputerze. :slight_smile:

Na youtube nie ma problemu , mogę otwierać bez problemu.Na drugim kompie mam XP prof i IE 8