Problem zprzejściem doom 3

Delta Labs Level 2 South

Przejdź wąskim korytarzem do pomieszczenia gdzie Arch-Vile zacznie wskrzeszać Impy, rozwal go w pierwszej kolejności potem zajmij się resztą potworów. Po wyeliminowaniu Impów trafisz do sali, w której znajdują się pojemniki z potworami.

Podejdź do tego z prawej i przyjrzyj się mu uważnie. Ruszaj w dalsza drogę, po wejściu małymi schodami zatrzymaj się. Usłyszysz głos naukowca proszącego o pomoc.

Z prawej strony znajdziesz włącznik, który otworzy małe drzwiczki do schowka.

Po wejściu skorzystaj z drabiny i zacznij się przedzierać ciemnym tunelem. Zaatakuje Imp, który sekundę wcześniej rozszarpał wołającego o pomoc naukowca. Zbierz to co zostało po nieszczęśniku w postaci PDA, wejdź po drabinie i zabierz zbroję. Wróć z powrotem i przejdź przez nieużywane dotąd drzwi. Znajdujesz się w miejscu gdzie transportowane są kapsuły z potworami. Aktywuj przełącznik, wyjedzie kapsuła z Impem zatopionym w cieczy. Kiedy ruszy podążaj za nim, bowiem on jest jedynym źródłem światła w tej części kompleksu. Na końcu trasy znajdziesz wejście do małego pomieszczenia z Healt Station i szafką na kod (371) podany w wiadomości Jacoba Stemmons’a. Przejdź następne drzwi znajdziesz się w kolejnej części kompleksu gdzie transportowane są kapsuły. Procedura jest taka sama jak za pierwszym razem,

czyli spacer z dużą dawką adrenaliny. Gdy dojdziesz do pomieszczenia z windą, zbierz dysk video i jedź na górę. Korytarzem dojdziesz do sporego pomieszczenia z maszyną skanującą Soul Cube. Niestety artefakt został zabrany przez Malcolma Betrugera.

Mimo wszystko podejdź do skanera i uruchom go. Odwróć się w lewą stronę w samym rogu zauważysz małych rozmiarów przycisk opisany jako Security Hatch Open, kliknij na niego a otworzysz skrytkę w ścianie z Healt Station. Udaj się teraz w głąb pomieszczenia i znajdź szafkę, kod podano na przyklejonej do niej kartce. Idź dalej do windy.

jestem na tym etapie podchodze do skanera, uruchamiam go

odwracam sie w lewo stronę i nie widzę zadnego przycisku Security Hatch Open- nie wiem czy cos ominolem w tej rundzie.

prosze was o pomoc co dalej zrobic :frowning: :o