Problem zWifi

Witam kupiłem laptop z wifi ale nie chce się połączyć z internetem, czy ktoś może mi pomóc? Dodam jeszcze, że system sam się instalował po uruchomieniu, więc chyba wszystkie sterowniki powinny być ok. Co robić?

Masz Internet podzielony routerem ? Napewno jest zainstalowana karta sieciowa ? Jaka marka i model laptopa ?

Mam videostradę i jeden komputer jest podłączony bezprzewodowo i wszystko jest ok od razu znalazł sieć i poprosił o klucz, drugi ten co nie chce się połączyć to laptop hp 6730si ma kartę bezprzewodową, czy da się samemu coś zrobić?

Pewnie posiadasz Livebox’a tak ? Jeśli tak to musisz wejśc w konfiguracje routera i dodać adres mac do listy, inaczej sie nie połączysz :slight_smile:

Jak mozesz napisz do mnie na gg, jest podane w profilu :slight_smile: Wytłumacze Ci krok po kroku.

Tak mam liveboxa. Jestem laikiem czy możesz mi krok po kroku wyjaśnić co mam zrobić. Z góry dziękuję.

Pisz na 10740633

Nie mam gg, ale mam skype, masz może?

Tak.Nazwa: loczek__16 (dwie kreski pomiędzy loczek a 16)

Czy można prosić o skrót konfiguracji ? Po to jest forum żeby na nim sobie pomagać.

  1. W pasku adresu przeglądarki wpisz adres: http://192.168.1.1/ , domyślnie login i haslo są ustawione na: admin

  2. Nastepnie przejdz do sieć bezprzewodowa i edytul listę filtrów MAC.

  3. W pustym polu dodajesz swój adres MAC , aby sie dowiedziec jaki to:

-Start-Uruchom: wpisz CMD [ENTER], nastepnie: ipconfig /all [ENTER]

To chyba na tyle.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.