Problem

hej, nie znam sie za bardzo na komputerach parametrach itd. mam laptopa ktory od “nowości” ma viste. po wielu probach z roznymi programami zainstalowalam subedita i jakas latke dla visty filmy chodza ale program sie czesto zawiesza, sciagnelam to co ktos poradzil na forum tzn.Dziobas RAR Player 0.006.4 , ale nie moge tego zainstalowac pojawia sie komunikat o bledzie: THE SETUP FILES ARE CORRUPTEDtzn. i nie wiem co mam zrobic…

Mam jeszcze inny problem, choc nie jestem fanka gier lubie sobie pograc czasem w wormsy ( worms world party) ze wspollokatorami, ale ta gra nie chce mi chodzic. nie wiecie czy jakies inne wersje wormsow da sie w tym systemie uruchomic albo co mozna zrobic zeby ta gra ruszyla?

prosze o pomoc dla niedoswiadczone :slight_smile:

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Jeśli chodzi o te Wormsy to nie pójdą na Windows Vista

Jeśli chodzi o vistę, to prawda jest taka że dużo starych programów i gier na niej poprostu niepójdzie. Może twój program niejest pod vistę, tylko działa na innych systemach poprawnie.

Najnowsza wersja Dziobas RAR Player działa pod Vistą bez najmniejszych problemów. Przynajmniej u mnie.

Co do SubEdit Player, to mam z nim problemy, nawet z tą łatką, co ją tak ładnie nazwali EubEdit Player Vista Ready.