Problem :/

(Cichytg) #1

witam wszystkich mam taki problem wlasciwie to niejest on zwiazany z zadnym oprogramowaniem .mam tuner tv i jak zrobie sobie jakis film lub serial televizyjny ,to czy taki film jest legalny czy tez nie?? jezeli ktos zna forum na ktorym mozna zadac takie pytanie to link jest mile widziany :smiley: :smiley:

pozdro

(system) #2

Zdaje mi si─Ö, ┼╝e tylko jak to sprzedajesz.

(Hejol) #3

rozumiem ┼╝e chcesz sobie nagra─ç z telewizji ?

W takim układzie możesz bez problemu nagrywać na CD pod warunkiem że tak jak przedmówca napisał że nie na sprzedaż

Teraz ka┼╝dy program ma logo w rogu i skoro p┼éacisz abonament mo┼╝esz sobie nagrywa─ç do u┼╝ytku w┼éasnego , a logo jest wa┼╝ne bo ┼Ťwiadczy ┼╝e to pochodzi z telewizora

(Cichytg) #4

a jezeli sciagne dajmy na to przez emule ale pochodzi to tez z tv np z kanalu FOX KIDS (to jest tylko przyklad :smiley: :smiley: ) ale w jezyku amerykanskim (my mamy polskie :smiley: :D) to czy to takze wchodzi w gre czy juz nie??

pozdro

(system) #5

To co ma znaczek jakiej┼Ť stacji tv jest legalne pod warunkiem ┼╝e tego nie sprzedajesz

(Surykat) #6

Posiadanie nielegalnych kopii film├│w czy oprogramowania jest niezgodne z prawem. To przypomina kradzie┼╝ samochodu lub torebki. :smiley:

(Hejol) #7

SuryKat

Ale┼Ť wyskoczy┼é jak SuryKatka z norki :slight_smile:

Naogl─ůda┼ée┼Ť si─Ö reklam i teraz ┼Ťpiewasz jak z nut .Oczywi┼Ťcie ja tez jestem przeciwny piractwu , a wracaj─ůc do samochodu i torebki gdzie┼Ť to s┼éysza┼éem jaka┼Ť reklama w Anglii czy cu┼Ť :stuck_out_tongue:

(Surykat) #8

Bardzo ┼Ťmieszne hejol :o

Torebka w przeciwie┼ästwie do samochodu ┼éatwo daje si─Ö skra┼Ť─ç, ale piraty (ja i Black Hawk du┼╝o ich mamy) posiada mn├│stwo ludzi. A to dlatego, ┼╝e orygina┼éy s─ů bardzo drogie. :mrgreen:

(system) #9

Co widzisz nielegalnego w nagrywaniu czego┼Ť z TV?