Problem :/

witam wszystkich mam taki problem wlasciwie to niejest on zwiazany z zadnym oprogramowaniem .mam tuner tv i jak zrobie sobie jakis film lub serial televizyjny ,to czy taki film jest legalny czy tez nie?? jezeli ktos zna forum na ktorym mozna zadac takie pytanie to link jest mile widziany :smiley: :smiley:

pozdro

Zdaje mi się, że tylko jak to sprzedajesz.

rozumiem że chcesz sobie nagrać z telewizji ?

W takim układzie możesz bez problemu nagrywać na CD pod warunkiem że tak jak przedmówca napisał że nie na sprzedaż

Teraz każdy program ma logo w rogu i skoro płacisz abonament możesz sobie nagrywać do użytku własnego , a logo jest ważne bo świadczy że to pochodzi z telewizora

a jezeli sciagne dajmy na to przez emule ale pochodzi to tez z tv np z kanalu FOX KIDS (to jest tylko przyklad :smiley: :smiley: ) ale w jezyku amerykanskim (my mamy polskie :smiley: :D) to czy to takze wchodzi w gre czy juz nie??

pozdro

To co ma znaczek jakiejś stacji tv jest legalne pod warunkiem że tego nie sprzedajesz

Posiadanie nielegalnych kopii filmów czy oprogramowania jest niezgodne z prawem. To przypomina kradzież samochodu lub torebki. :smiley:

SuryKat

Aleś wyskoczył jak SuryKatka z norki :slight_smile:

Naoglądałeś się reklam i teraz śpiewasz jak z nut .Oczywiście ja tez jestem przeciwny piractwu , a wracając do samochodu i torebki gdzieś to słyszałem jakaś reklama w Anglii czy cuś :stuck_out_tongue:

Bardzo śmieszne hejol :o

Torebka w przeciwieństwie do samochodu łatwo daje się skraść, ale piraty (ja i Black Hawk dużo ich mamy) posiada mnóstwo ludzi. A to dlatego, że oryginały są bardzo drogie. :mrgreen:

Co widzisz nielegalnego w nagrywaniu czegoś z TV?