Problem


(Nacien1995) #1

Witam jestem posiadaczem telefonu sony ericsson w910i z telefonu jestem zadowolony ale...właśnie ale o 3/4 rano dzwoni do mnie jakas kretynka i nie daje mi spac...a nastpenego dnia esemesy od innego numeru jakies glupie ;/. czy jest jaka kolwiek mozliwosc zablokowania numerow od ktorego nie chce odbierac polaczenia i esemesow poza tym polaczenia-akceptuj polaczenia z listy poniewaz tam moge wybrac tylko 10 kontaktow a ja nie chce tylko od tych natretow odbierac esow i telefonow PROSZE O PILNĄ POMOc !!


(Rykendo) #2

Powiadom o tym swojego operatora i opowiedz mu o wszystkim. Moim zdaniem tak będzie najlepiej. Oni już znajdą na to sposób.


(Nacien1995) #3

dzięki moze cos poradza a jak nie jest inny sposob??


(Rykendo) #4

Chcesz tą sprawę załatwić czy nie? Wiem, że masz SE a nie Nokie. Tylko tak dla przykładu napisałem.

:arrow: http://forum.cdrinfo.pl/f5/akcja-telefo … nem-63572/


(Frog) #5

ruter , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Wszystkie OTy – Kosz


(system) #6

Droga trochę długa, ale pozwala na blokowanie połączeń. W Soniakach masz coś takiego jak “biała lista” tzn lista numerów z którymi można się łączyć - zwykle się z tego nie korzysta, bardzo niepraktyczne. Można jednak za pomocą patcha zmienić te listę w “czarną” czyli listę numerów z którymi nie będzie Cię łączyć. Wejdź na http://centrumse.pl/forum/index.php?aut … wfile=2972, pobierz. Jeśli nie wiesz, jak wgrywać patche, to po prostu znajdź odpowiedni dział na http://www.centrumse.pl http://centrumse.pl/forum/index.php?showtopic=59400. Tam Ci wszystko wytłumaczą.