Problem

Chciałem sobie przetestowac CCleaner i Odkurzacz PRO i wybrałem CCleaner. Odinstalowałem Odkurzacz PRO ale gdy np. klikam prawym przyciskiem myszy na dysk C to w tym pasku, króry się rozwija jest wpis “Odkurzaj tutaj !”.

Jak się tego moge pozbyć. :frowning: :?

Dziękuje za pomoc.

Sprawdz czy w folderze tam gdzie instalowałes ten program nie zostały jakies pliki jak zostały to usun jest wszystkie w razie gdyby sie niechciały usunąc to uruchom ponownie komputer w trybie awaryjnym ( F8 ) i jak usuniesz te pliki to uruchom ponownie

I przeczyść koniecznie rejestr :!:

Złączono Posta : 06.07.2005 (Sro) 21:30

Co do tego czyszczenia rejestru: jeśli masz już zainstalowanego ccleanera to wejdź w zakładkę probelmy i tam przeskanuj. Może tym to też usuniesz ;).

Spróbuj też: j16 Power Tools albo RegCleaner.

Czy ten CCleaner robi backup rejestru?? :? :? :?

Nie wiem, ale backup możesz sobie zrobić bez problemu ręcznie w regedit. Klikasz na to, co chcesz zarchiwizować i klikasz Plik > Eksportuj. Zapiszujesz gdzieś i masz.

A co do ccleanera to przy usuwaniu problemów kliknij “nie” kiedy się zapyta o przywrócenie kopii zapasowej zmian do rejestru.

Pamietam,ze mnie jedynie pomoglo w usunieciu tego “Odkurzaj tutaj!”,wpisanie w (jv16 power Tools")narzedzia>wyszukiwanie w rejestrze >odkurzaj tutaj +usuniecie znalezionego wpisu.Co do drugie pytania o backup rejestru w zakladce “Problemy” to po ich znalezieniu i kliknieciu w "napraw"wyskakuje okienko z pytaniem czy zapisac,dajesz na zapisz i u mnie np.zapisuje sie kopia w “Moje Dokumenty”

W RegCleanerze i CCleanerze usunąłem wszystko, a w regedit znalazło jeden

wpis ale nie może go usunąć.Co robić.?? !!

Sprobuj,jak napisalam,“jv16 Power Tools”.Wpisz tam najpierw dodatkowo,na poczatek,cala nazwe programu,tj “Odkurzacz PRO” i zobacz czy czegos jeszcze,poza tym wpisem nie znajdzie.

Dzięki Jagoda, udało się. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: . :smiley: :smiley: