Problem

Witam. Nie pamietam jak długo mam problem w pisaniu postów. Otóż gdy napiszę tekst i chce go pogrubić to nie pogrubia. Np

dsfsdfdsfdsf

w rzeczywistości powinno być

dsfsdfdsfdsf

dlatego muszę ręcznie wklepywać te: {b} i {/b}

jak zrobię podgląd wiadomości i zaznacze pogrubienie to wtedy działa. Problem ten pojawia się u mnie na Operze, FF i na IE.

Dziwne, bo na innych forach jak piszę to nie ma takiego kłopotu.

Co jest nie tak ? :? Uważam że coś z tym forum :?

JA nie mam problemów z pogrubianiem tekstu.

przed dsfsdfdsfdsf powinno być bez spacji

ale nie ujmuje tego tekstu w {b}…{/b} tylko samo pojawia się te {b} na początka albo na końcu :? Muszę to recznie wklepywać. A chyba nie o to chodzi :?

A nie przypadkiem na FF i Operze.

Jak robiesz bbcode

[…b]tekst[/b…] oczywiscie bez kropek.

FF ma to do siebie ze trzeba to inaczej zaznaczyć czyli najpierw kliknąć b a po tym napisać tekst po tym zamknąć tagi.

Nie wiem u mnie jest ok.

Zresztą nie bardzo rozumiem jak to u ciebie wyglada.

ja robie dokładnie tak samo i jest ok

Obecnie mam Opere, ale na FF też takie miałem problemy. Podkreślam - na innych forach ten problem nie występuje. Wiec to chyba nie wina przeglądarki lecz jakiegoś ustawienia forum :?

Jakich.

Adresy prosze podac.

U mnie jest normalnie :?

Przyczyną jest szybka odpowiedz. Jak klikniecie odpowiedz to pod operą i FF działa już normalnie.

Na wszystkich forach o których mówicie szybkiej odpowiedzi nie ma.

To co wyłączyć???

nie wyłączaj lazikar tej szybkiej odp. Dam sobie rade ręcznie wklepując. Po co inni mają cierpieć przeze mnie jak im działa :frowning:

Nie wyłączaj

To, że 1, czy 2 userów ma problem nie znaczy, że od razu pozostałe 8500 ma stracić. Ja osobiście jakoś nie mam problemów z tagami w “Szybkich odpowiedziach”, a używam ich w każdym poście.

Czyli u ciebie np. pod operą czy ff po zaznaczeniu całego tekstu zaznacza popranie z jednej i drugiej strony tekstu […b] i [/b…]

u mnie muszę w szybkiej odpowiedzi klepac ręcznie, choć czasami udaje się zaznaczyć tekst i wstawić znaczniki tak jak powinno się to robić. W normalnej odpowiedzi też zachodzi takie zjawisko. Używam FF

jeśli wyedytuje posta innego usera, to znaczniki działają tak jak powinny

nie wyłączaj :!:

mimo tych niedogodności nie wyobrażam sobie pracy bez szybkiej odpowiedzi :slight_smile:

tym bardziej, że korzystam ze skrótów alt+b etc., więc daję radę

Przecież to był tylko taki zarcik.

Postaram się coś zrobić w tej kwestii. :slight_smile:

uff już się przeraziłem. Co ja bym zrobił bez szybkiej odpowiedzi :smiley:

Nic.

Jeżeli ten teks jest pogrubiony i ma kursywę to wszystko działa ;]

Witam.

Udało mi się poprawić błedy w szybkiej odpowiedzi.

Teraz pod Operą i FF z bb code powinno być wszystko ok.

Jesli tak nie jest to oczywiście informujcie.

Dodałem też szybką odpowiedz do Prywatnych wiadomości. :wink:

nie no - faktycznie działa. lazikar dobra robota :spoko:

proponuję:

kw010us.gif