Problem ; >

uruchomiłem ponownie komputer, bo instalowałem instalki i w ogole mi znikneło z pulpitu ’ moje dokumenty ’ i ’ kosz ’ i w menu ’ start ’ w " programy " <- jak tam klikam to mam napisane (Puste) … nawet Screen’a nie moge zorbic, bo nic tam nie ma ? … dlaczego mi się tak zrobiło ?

Co to znaczy.

Co instalowałeś.

Czy masz w ogóle jakąś tapetę teraz?

kosz - jeśli udzielisz jeszcze raz “dobrer rady” lub napiszesz “następną złota myśł” - to pomyśl - zaczynasz robić śmietnik na FORUM :twisted:

Interesujące…

zsm Prawym na pulpicie>Właściwości>Pulpit>Dostosuj pulpit>i zaznaczasz ikonki jakie chcesz mieć.

nic takiego nie istalowałem, tylko to :allPlayera, divix’a, ffdshow, flasget’a, WinRar … i to wszytsko ? …

ford_focus … było pisane o tym wcześniej, ze mam to zaznaczone juz i, że tak się nie da : >

i co teraz mam zrobić ? dlaczego jak wchodzę w ’ start ’ poźniej w ’ wszytskie programy ’ to powinny mi wyskoczyć, a nic nie ma pusto …

da się to jakoś przywrócić ? czy co mam zorbić ? tylko zbeym nie przyrwócił i zeby mi sie znów wirus nie przywrócił który usywałem wczoraj i w koncu usnąłem ;p

Złączono Posta : 27.07.2005 (Sro) 12:46

to co pisałem wyżej już nie jest istotne … mam inną teraz sprawę, lecz nie bede zakłądał nowego postu, bo nie bede zaśmiecał forum, bo mam banalną sprawę … wiec tak jak zaistalowałem sp2 i wyskakuje mi coś takiego - > http://img224.imageshack.us/my.php?image=aaa8gj.jpg ? wszystko mam dobrze ? :wink: