Problem

Witam,mam problem z moją kartą graficzną,otóż tak:

Przed formatem wszystko działało super,żadnych artów itp

Jednak gdy zrobiłem formata to wszystko zaczeło się walić…

Gdy odpalam Battlefielda 2 to mam bardzo duzo artów(niebo robi się czrne,znika mapka itp)Więc postanowiłem zainstalować 3Dmarkaa 2005 i tam też są arty :frowning: (małe ale są)

Próbowałem zmieniać sterowniki do karty graficznej i nic :evil:

Obecnie mam najnowsze DNA…

Tak jak mówię przed formatem wszystko było wporządku więc,wydaje mi się że karta graficzna nie jest zepsuta :frowning:

Próbowałem też "odkręcać"grafe i nic to nie dało,nadal arty…

Wczoraj odpaliłem Far CRy i tam nie było artów… :shock: :frowning: (ale pograłem chwilkę około 20 minut.

Nie mam SP2(choc teraz właśnie sciągam)

Formata robiłem przed wczoraj.

Mój sprzęt:

AMD ATHLON 2.6

512 ddr Elixir+512 ddr Micron(dodam że kupiłem ramy[Microny] 3 dni temu i podłączyłem do komputera i wszystko hulało,może te ramy są jakoś winne?)

HIS Radeon 9550@430/560

Chieftec 420 W

Bardzo proszę o pomoc…

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

u mnie te gierki na takiej karcie i wiele słabszym procku chodza nieźle…

spróbuj wyciągnąć i włożyć kości pamięci… sprawdź tempaeratury w komputerze

Może zmieniłeś na gorsze :?

Zainstaluj Catalyst 4.9 :slight_smile:

Instalowałem je i to samo…

Prosze o dalszą pomoc…

:frowning:

a przypadkiem nie przedobrzyłeś z podkręceniem grafy? zainstaluj stery ze strony producenta i sprawdź czy też “coś” ci nie wyskakuje na ekranie… bo jeśli tak to może karta już powoli zdycha, albo ma słabe chłodzenie…

Rzeczywiście. Upewnij się czy kiedyś przypadkiem nie podkręciłeś karty. Z reguły w ten właśnie sposób objawia się nadmierna eksploatacja urządzenia. Czy to wina RAMU? Chyba nie. Najlepiej będzie jak zainstalujesz sterowniki otrzymane wraz z kartą graficzną. Z najnowszymi mogą być małe problemy. :slight_smile:

kartę kręciłem ale do czasu az wykonałem format nie było problemów…

Idę teraz zobaczyć czy coś się zmieniło,wyczyściłem kartę graficzną,i jej wentylatorek…

kumpel mial cos takiego i to byla wina plyty glownej… zainstalowales stery do plytki glownej? czy windows sam wykryl ja i zainstalowal? jak windows se sam zainstalowal to sproboj zainstalowac stery plyty glownej (najlepiej z plytki dolaczonej przez producenta… )i napisz czy pomoglo :slight_smile:

Zainstalowałem stery fabryczne i wszystko działa… :smiley: Zero artów…

Tylko na nich nie moge mie grafy podkręconej…

Co robic?

Pozdro

stery fabryczne ale od czego? od karty? od plyty?mozesz mi wystawic pochwale :smiley:

Sukces!! :smiley: :smiley:

Więc tak:

Zainstalowałem program Driver Cleaner

Usunołem nim WSZYSTKIE pozostałości po sterach Ati

Zainstalowałem stery Omegi(najnowsze)

Zainstalowałem stery do płyty głównej

No i wszystko hula…

Wielkie dzięki wam,jestescie super :ok: :spoko:

tej karty już lepiej nie podkręcaj…i tak ledwo działa…jak coś to zawsze możesz zainstalować radclok`a…

Czemu ledwo działa?? :?

Miłem pozostałości po starych sterach których ze 20 razy instalowałem i kombinowałem bo testowałem karte.

Złączono Posta : 04.08.2005 (Czw) 12:18

EDIT:Mam ją wykręconą na poziom radka 9600 pro i tak jak przed tem hula aż miło… :?

Złączono Posta : 04.08.2005 (Czw) 12:22

I stery moge zmieniać na jakie chcę tylko wybrałem omegi bo na nich najlepiej mi się gra w nowe gry…

Więc prosze cię nie pisz takich bzdur,grafa jest jeszcze nowa ma niecały rok… :?