Problem


(Maciek Wiszniowski) #1

Witam mam problem z laptopem wczoraj podczas gry mialem bardzo male fps'y i pomyślalem ze jak zresetuje to bedzie dobrze a po resecie wlącza sie ale mam czarny ekran gdy zaloguje sie na uzytkownika nic niewidac jedyne co sie wlącza to menadzer zadan niewiem co sie dzieje czy to jakis wirus czy moze cos z systemem


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Poza tym na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.


(mrFreeze) #3

Zobacz jak w trybie awaryjnym. Jak już Ci się uda go odpalić wykonaj logi z FRST

 

http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowi%C4%85zkowy-t478727/