Problem

Sciagłem z pobieralnia.pl windowsa viste (oczywiście wersje testową), sciagałem 3.5GB a tu w archiwum tylko dokument tekstowy, archiwum nie zawiera zadnych innych plików :confused: co jest tego przyczyną czyzbym na darmo stracił czas ??

Aha ten dokument zawiera nastepujacy tekst: This disc contains a “UDF” file system and requires an operating system

that supports the ISO-13346 “UDF” file system specification.

Tak to jest jak sie sciąga z niewadomo jakiego żródła , Viste należy pobrać z witryny microsoftu po uprzednim zarejestrowaniu się co wiąże się z otrzymaniem klucza

http://download.windowsvista.com/preview/rc1/en/download-5728.htm

Heh to sie przekonałem jak to jest … ok dzieki !!

zbych ty jak jestes taki mady to powinieneś wiedziec ze po 1 vista z pobieralnia.pl i jakiegokolwiek serwisu automatycznie zaraz przed pobraniem kieruje cie na servery microsoftu. po 2 plik iso nalezy otworzyc programem Daemon Tools a nie programem do otwierania archiwow (jak sie otworzy np. alzipem to faktycznie jest tylko plik textowy) wiec przestan pieprzyc “znawco”

Otóż to!

lasio08 jeśli masz plik z rozszerzeniem iso (a z tego co piszesz to wnioskuję, że tak jest) to wypalaj płytkę np w nero i do roboty chłopie!

:lol:

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.