Problemem,virus -vista

Witam,

Mam nadzieję, że znajdę tutaj pomoc która teraz jest mi bardzo potrzebna…może i bym go rozwiązał sam, ale niestety nie da rady bo dostępu do pulpitu nie mam i jedyne co mogę zrobić to wykupić od tego programu niby czyszczenie komputera za 100funtów : ( , w którym nie było nic złego, bo nic nie sciągałem aż do wczorajszego dnia…szkoda, że nadal się nic nie zmieniło i cały czas można sciągnąć virusa z dobrych stron internetowych.Mogę tylko płacić teraz za nieuwagę albo liczyć na pomoc.

Programem jest Privacy Center. Jak wpiszę hasło do komputera, pojawia mi się, ten program z białym pulpitem i jedynie co mogę włączyć to menadżer zadań ale nie mogę z niego skorzystać : (

keylogi można skąds indzięj wziąsć czy nie da rady?

#-o Komputera do naprawy nie dam, bo tyle co mi powiedzą to sam wiem - zmienić oprogramowanie…eh, a ja mam ważne pliki w systemie : (

a o to zdjęcie z tego co mi się wyskakuje, najlepszej jakosci to one nie będą bo z komórki :expressionless:

http://i44.tinypic.com/2w74cqw.jpg

http://i40.tinypic.com/2uy63c4.jpg

Pozdrawiam.

NIC NIE PŁAĆ !!

Odpal komputer w trybie awaryjnym (wciskaj klaiwsz F8 poczas właczania, gdy jest czarny ekran z białymi literkami i cyferkami :stuck_out_tongue: :smiley: )

Zainstaluj Revo Uninstaler i nim w trybie zaawanowanym odinstaluj ten program, następnie skasuj zaproponowane pliki i wpisy.

wrzuć loga z programu HiJack This

no niestety, ale w trybie awaryjnym to samo, dla odmiany czarne tło z napisami safe mode(tryb awaryjny): (

będę chyba probował jakos dostać się do dysku przy starcie komputera i zainstalować nowy system…

Tutaj masz podane sposoby usunięcia tego syfu,niestety ciężki syf złapałeś,na stronce którą podałem jest narzędzie do usunięcia tego badziewia.

wszystko pięknie super…tylko nie dla mnie bo ja nie piszę z komputera, który to ma więc teoretycznie mógłbym uzyć tylko menadzera zadań, ale pierwsze pytanie jak mam ten program przenies na drugi komputer? Ok, dam radę, przenosną pamięcią, ale dwa…jak bym miał to niby zainstalować, przez menadźera zadań :(?