Problemik z DAP

Zainstalowałem Download Accelerator Plus. Po odinstalowaniu nadal sam się włącza gdy chcę coś ściągnąć. Jak zrobić żeby pliki ściągały się domyslnie za pomocą Mozilli (1,7,12 PL) ??

:slight_smile:

Witam,

Niby jak?

Odinstaluj skuteczniej :wink: .

Przeczyść rejestr, katalogi itp…

Może masz FlashGot i on przechwytuje pobierania wysyłając do źle odinstalowanego programu żądania?

Może wejdź w Edycja->Preferencje->Nawigator->Aplikacje

i tam pogrzeb w ustawieniach takiego rozszerzenia plików, które sprawia problemy.

Najwyżej je usuń z listy i będzie spokój.

Zainstaluj poza tym Seamonkey:

http://www.seamonkey.pl

Zainstalowałem SeaMonkey. Na razie nie zauważyłem większych zalet tego zestawu, ale od teraz ściąga mi się wszystko przez Mozille (hurrra…). Chyba jakbym zrobił re-instal Mozilli to byłoby to samo.

Dzięki :slight_smile:

PS. SeaMonkey ma jakieś większe zalety od samoej Mozilli czy to jest tylko Mozilla z dodatkami ?

Witam,

Poczytaj na stronie projektu:

http://www.mozilla.org/projects/seamonkey/

Jak dla mnie kilka wręcz niezbędnych udogodnień, o których w Mozz myślałem i nie spodziewałem się, że pojawią się w Sea.

Można zmieniań pozycję uruchomionych zakładek (korzystam notorycznie),

można scrollem uruchamiać zakładki (w końcu).

Kilka dodatków w Kurierze.

Ogólnie podstawową zaletą jest to, że pakiet jest rozwijany, a Mozz już nie.

Wkrótce kolejna wersja z kolejnymi dodatkami, do których mi tęskno.

Ciekawą opcją jest dla mnie pokazywanie/zmienianie widoku z jednej etykiety na drugą za pomocą strzałek na klawiaturze. Ale coś mnie trochę niepokoi. Mianowicie-wszystkie ściagane pliki pojawiają się równie szybko, jak te ściągane zwykłą Mozillą, ale mam wrażenie, że strony otwierają się wolniej (a Mozilli też nie “tuningowałem” pod tym względem-wszystko jest stockowe). Może mi się wydaje, może www zaczną się szybciej wczytywać…

Witam,

Wydaj Ci się :wink: .

A jednak-strony z godziny na godzine zaczęły mi się otwierać coraz wolniej aż w końcu co jakiś czas (dość często) www się w ogóle nie otwierały i pojawiało się okno:

seaga4.th.jpg

Witam,

Hmmm, dość dziwne.

System czysty?

U mnie wszystko działa jak należy.

Może coś z rozszerzeń się gryzie, trudno powiedzieć, za mało informacji.

Jakie strony Ci się nie wczytują?

Podaj przykładowy adres.

To jest dla mnie dziwne bo czasem strony wczytują się szybko tak jak zwykle, a czasem każda otwiera mi się ok. 1min lub pojawia się błąd taki jak na screenie powyżej.

Np. teraz po ponownym uruchomieniu PC wszystko jest OK. Poczekamy zobaczymy :wink:

Pozdrawiam :slight_smile:

Złączono Posta : 20.09.2006 (Sro) 16:35

Oł noł-znowu przy ściąganiu niektórych rzeczy włącz sie DAP. :crazyeyes:

Czym dobrze sprawdzić rejestr ?