Problemik z klonowaniem obrazu na geforce 6600

Witam. Otóż jak w temacie. W tej karcie zastosowane jest gniazdko bardzo podobne jak S-Video, ale ma 9 tych dziurek. Po wielu poszukiwaniach w dużym mieście znalazłem pasującą redukcję w małym miasteczku. A nie miałem jej z kartą, ponieważ zleciłem złożenie komputera mojemu koledze i on wszystkie pudełka wziął. no i ok, dalej. No i podłączyłem tą redukcję, gdzie z drugiej strony jest SVID, Y, Pr i Pb (te 3 ostatnie nie wiem co to ale chyba coś z hd). I schemat połączenia z kompem TV:

schematav0.th.png

Może to po prostu powinno być:

schematwr6.th.png

Proszę o pomoc.

Powinieneś ten kabel redukujący podłączyć bezpośrednio do komputera, a telewizor do (zwykle) żółtego chincha. Najlepiej jakbyś zrobił zdjęcie końcówek kabla.

To znaczy? Redukcja podłączona do karty graf.(ale ta śmieszna końcówka 9-cio gnazdkowa-shvs,HD) a potem Telepudło pod chinch żólty, ale TV też ma gniazdo Svhs, może kupić jeszcze z 10 m svhsa i by pasiło? Dobra, mniejsza o to! potem jak tego TV ma wykryć piec? Tzn. Co mam w kompie poprzestawiać, bo w ATi to było tylko pyk-włącz, pyk-klonowanie i gut…

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 11:04 został dopisany post przez Mayoneese

O! Albo inaczej: http://allegro.pl/item405352083__gigaby … ideo_.html To jest ta przejściówka co ją mam, w zdjęciach jest jakiś schemat…

Spróbuj redukcję, svhs, telewizor. Jak to nie zadziała to można też wykorzystać Y, Pr i Pb i połączyć pod Eurozłącze.

Co do ustawień to Panel Nvidia > Konfigurowanie wielu monitorów > Mojego monitora nie ma na liście > Wymuś wykrywanie… Możesz kliknąć też Rygorystyczne wykrywanie monitorów. Jeśli nic się nie zmieniło to restart komputera. Jeśli obraz będzie czarno-biały to musisz zmienić standard sygnału na PAL/D.

Spróbuj jeszcze podłączyć redukcje, chinch pod Pb/AV, chinch pod telewizor.

Czyli bez Piep**nia się- sam kabel svhs, tak? bo to z czinczem pod PB/AV nie daje nic, a wymuszanie mam włączone. Ale nie (u)rucha(mia)łem :stuck_out_tongue: :smiley: Ale komp mam w nietypowym miejscu, bo w piwnicy i bd musiał kabel albo kupić dłuższy albo przedziać przez podłogę…

To włącz wykrywanie 2 Monitora wtedy powinno działać jeśli da się złączyć kable

Tak, svhs przez redukcje. Zrób restart kompa z podłączonym TV i włączonym wymuszaniem. Można jeszcze podłączyć wykorzystując coś takiego.

Za krótki kabel. Ale jak mówicie, będzie PC-redukcja-kabel svideo-TV, A teraz napiszcie kroczek po kroczku co będę musiał zrobić, żeby działało:)

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 15:38 został dopisany post przez Mayoneese

Ale czemu nic nie ma? kurde :frowning: D.U.P.A. Podłączyłem tą redux, do niej sv przedziany przez podłogę, do TV i g***. Włączyłem drugi(pomocniczy) monitor I NIC! !!

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 15:40 został dopisany post przez Mayoneese

Czy coś mam jeszcze zrobić? Pomóżcie, proszę !!

Zawsze można użyć przedłużaczy. Ustawienia w moim drugim poscie i jak wykryje to jeszcze “Konfiguracja wielu ekranów” w panelu Nvidia.

Sprawdź jeszcze czy masz dobrze ustawiony telewizor, może masz włączony kanał AV a powinien być SVHS.

Aha, ale w karcie graf. jeszcze mam jedno(takie mniejsze) gniazdko. beztytuuqm5.th.png Sorrki za pisownię, ale w pajncie pisać ręcznie nie umiem. nie wiem, może to małe wogóle potrzebne nie jest(niech tak będzie!)??

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 15:48 został dopisany post przez Mayoneese

wszystko już robiłem…

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 15:49 został dopisany post przez Mayoneese

a program mam dobry włączony, tyle to jeszcze umiem:P

To ile masz tych wyjść?

02.jpg

Tak to wygląda?

No właśnie nie. pod tą “dwójką” na lewo(albo na prawo:P) jest takie mniejsze. A tak poza tym to mam PCI-e. ale kurde- chyba kupię sobie nową kartę, ponieważ da tak poza tym jest **** warta. Temat Do Zamknięcia. Dzięki, koledzy.