Problemm z komputerem (klawiaturą)

Zainstalowałem Windowsa 2003, na osobnej partycji. Normalnie się wszystko ustawiło. Windows sie ładował, pokazywał sie ekran z wyborem Windowsa. Po jakimś czasie zalogowałem się do Windowsa XP Home. Podczas ładowania, było ustawione tak:

Windows XP Home…

Windows 2003 …

To tak, w Win. Home ustawiłem w pliku boot.ini (czy jakoś podobnie), tę kolejność, i po tym była jakaś nazwa, też ją zamieniłem (output z czymś). Zmieniłem również czas oczekiwania.

Zrestartowałem komputer no i zonk. Klawiatura nie odpowiada. Podpowiem, iż zamieniłem miejscami Windowsy, to i tak W. 2003 był zaznaczomny na szaro i on się ładował, zamiast ustawionego jako pierwszego Win. Home.

Jak wspomniałem, nie odpowiada klawiatura (PS/2) i myszka (PS/2). Przy próbie naciśnięcia - przejścia do Windowsa wyżej z dysku wydobywał sie jakis dzwięk, pikanie. Jak nacisnąłem raz - jedno piknięcie.

I tu problem, bo ta klawiatura w ogóle nie odpowiada. Nawet w biosie. Po załadowaniu Win. 2003 rownież nie odpowiada.

Przy każdym naciśnięciu jest ten dzwięk.

Klwiatura jest dobra, ponieważ z niej teraz pisze na drugim kompie.

Sądzę, że właśnie przez tę zmianę, klawiatura nie odpowiada.

Sformatować dysku też nie mogę, bo jak wspomniałem, jest tylko pikanie, a nie pisanie.

Do tego komputera też nie mogę podłączyć, ponieważ tam jest standard SATA-2.

Jaka może być przyczyna “niedziałającej” klawiatury ?

Zmiana konfiguracji BOOT.ini i powstanie błędu podczas ładowania systemu. Wystartuj z płyty instalacyjnej (może tędy droga) i naprawa uszkodzonego pliku.

z tego co wiem powinieneś zmienić w uruchamianiu tylko kolejność

ładowania wind,no i ew czas oczekiwania- nie powinieneś grzebać w

boot.ini

-może inaczej zrozumiałem

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

W boot.ini jest zapisane jaki system jest domyślny na jakiej partycji i dysku jest dany system (a dokładniej KERNEL- czyli jądro systemu) itd. Jeśli pomieszałeś jak napisałeś, to masz tego efekt.