Problemy grą na swap magic 3.6

Witam,

Posiadam konsole ps2 slim i mam na nią gre The matrix path of neo. Gdy ją uruchamiam zaczyna sie ładowac i nie przestaje. U mojego kolegi ktrory ma ps2 starego wlacza sie bezproblemowo. Ja mam przerobke swap magic 3.6 a on ma chipem. Wg was problem lezy w przerobce czy w wersji playa czy moze w czyms jeszcze innym

W czym innym,mianowicie jesteś piratem.Jak kupisz oryginał to Twoje problemy znikną.Na allego ktoś sprzedaje oryginalną grę za 27 zł więc…

Pochopne wnioski.

Kopie zapasowe dla playstation 2 są absolutnie legalne i tworzy się je dla bezpieczeństwa w razie zarysania płytki bądź jej przypadkowego zniszczenia.

Jest to typowy objaw nagranej płytki na słabym nośniku. Konsola Playstation 2 jest bardzo wrażliwa na poprawność sektorów i ułożenia TOC danych. Jeśli konsola w kółko “mieli” płytę znaczy że nie może odczytać nośnika.

Zrób kopię płyty na na prędkości nie więcej niż 4x i konkretnej marce takiej jak np SONY bądź VERBATIM a na pewno płytka pójdzie gdyż Swap Magic bez problemu odtwarza tą grę.

Jeżeli niesłusznie posadziłem to :oops: ,ale

nic nie wspomniał o tym,że to kopia zapasowa.

z jaką prędkością nagrałeś ???na jakiej płycie i czy przypadkiem niemasz zwalonego lasera,.

ja od gościa kupuje płytki nagrane z prędkością x8 na Verbatimach i wszystko działa na swapie :slight_smile:

Nagrywałem to 2 razy i za drugim na właśnie verbatim i nie chodzi, prędkość nie była większa niż x8, a tak poza tym to u mojego kolegi chodzi (tylko inna przeróbka i starszy play)

laser jest sprawny???,może jest zakurzony,albo już ledwo czyta płytki,innego powodu nie widzę jedynie z laserem może coś być

W późniejszym czasie nagrywałem inne gry, wszystkie hadzały :expressionless: