Problemy po aktualizacji movie makera

posiadam win xp wersja 2002 z sp1, procesor intel pentium 4 2.02GHz, dysk (barracuda?) st340016A i 30Gb wolnego, 256MB RAM Do czasu gdy działałem z movie makerem 1 przechwyt video był bez problemowy. Niestety gdy tylko uaktualniłem na movie maker 2 przechwyt jest utrudniony , a wręcz niemożliwy. Program przy przechwytywaniu sygnału teraz się blokuje, zawiesza i nic nie mogę zdziałać oprócz zamknięcia menadżerem zadań. Po zamknięciu programu m.zad, przy kolejnej próbie dostaję komunikat, że nie wykryto urządzenia przechwytywania sygnału video, po restarcie kompa wykrywa takie urządzenie , ale przy przechwycie zawiesza się, i tak wkółko. Zaznaczam ,że na movie maker bez uaktualnienia było ok. Przy instalowaniu aktualizacji do w/w programiku (w m m) zauważyłem ostrzeżenie, że nie będzie można odinstalować tej aktualizacji.

przechwytuje kartą firewire IEE 1394 (jedna z tańszych, ale działała z movie maker 1) bo kamerę mam z wyjściem DV [i.LINK]

proszę o jakąkolwiek pomoc, oraz o wskazówki na temat ustawień w celu osiągnięcia jak najlepszego obrazu

Ważne! !!

Może jednak jest szansa na powrócenie do starszej wersji??? (bez reinstalu i przywracania syst)… Proszę o pomoc

Oczywiście, że jest na to rada. Naciśnij “start” a następnie “centrum pomocy i obługi technicznej”. A następnie wybierz “cofnij zmiany dokonane na komputerze przez przywracanie systemu”. I wskaż które uaktualnienie chcesz anulować. I po krzyku :slight_smile: