Problemy po formatowaniu laptopa

Witam,

Mam laptopa Toshiba Satellite A100 - 811. Zdecydowałem się go wreszcie sformatować, gdyż był strasznie zasyfiony i zawirusowany.

Zainstalowałem system Windows XP Proffesional SP2, i teraz mam kilka problemów. Mianowicie, nie mam opcji hibernacji laptopa, a także nie wiem, jak podłączyć go do istniejącej sieci bezprzewodowej. Dodam, że ściągnąłem i zainstalowałem sterowniki od producenta.

Pomóżcie mi coś z tym zrobić. :slight_smile:

Zobacz czy w Panel sterowania > Wydajność i konserwacja > opcje zasilania > hibernacja > masz zaznaczone Włącz hibernacje.

Do hibernacji się przechodzi: Wyłącz komputer > naciskasz Shift i zamiast stan wstrzymania masz Hibernacja.

Dzięki wielkie, teraz jeszcze tylko problem z siecią. :wink:

No to na pasku kolo zaegara powinienies mieć taki “komputerek” klikasz 2 razy i laczysz sie.

Panel sterowania > Połączenia sieciowe i internetowe > Kreator sieci bezprzewodowej.

Jak to zrobisz to połączenie powinno być w Panel sterowania > Połączenia sieciowe i internetowe > Połączenia sieciowe

PS. SyntaxError Tak jest w Viście, a on ma XP. Po za tym trzeba jeszcze utworzyć połączenie.

Mam tam 3 połączenia i to nie o to chodzi, bo w ten sposób i tak się nie mogę połączyć (są tam 2 połączenia lokalne i jedno jakieś “połączenie sieciowe 1394” czy jakoś tak). Chodzi mi o takie coś, że przed formatem automatycznie wykrywało mi włączone sieci bezprzewodowe, klikałem na ikonkę i wyświetlała się ich lista, wtedy mogłem się podłączyć.

Jak nie pokazuje ci listy sieci to prawdopodobnie nie zainstalowałeś jakiegoś programu który włączał kartę wifi i dlatego żadnej ci nie wyświetla bynajmniej tak jest u mnie w lapku chociaż innej marki .

też o tym myślałem, ale nie wiem, jakiego programu potrzebuję :confused:

W dniu 22.07.2008 , o godzinie 14:44 został dopisany post przez prz3m3kk

może mi ktoś polecić jakiś program do tego?

Zainstaluj to http://support1.toshiba-tro.de/tedd-fil … 123021.zip do obsługi przycisków . Jakby ci jeszcze nie dizałało to poszukaj wszystkich potrzebnych sterowników tu http://eu.computers.toshiba-europe.com/ … ortMod=471

odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz stery , ja mam lapka i tez uzywam sieci bez przewodowych . Po prostu pod “”“większość”"" sieci nie da sie podłączyć mogą być “Zabezpieczone”- nie da sie wejść zazwyczaj jakaś firma czy np osiedle . Wkoncu do ktores sie podlaczysz . Taka siec ciężko jest znaleść .