Problemy po GHOST'cie - Win XP

Witam,

30 min. temu przy włączaniu komputera, po logo XP z paskiem ładowania, gdy powinien się pokazać ekran logowania, pokazał mi się niebieski ekran z jakimiś napisami, które trudno było odczytać, bo ekran ten znikał po 0,5 sekundy i komputer włączał się ponownie. Nic nie dawało włączanie kompa z trybu awaryjnego czy też z ostatnią dobrą znaną konfiguracją. Znowu migał niebieski ekran i komp się restartował.

Mając 2 partycje dysku, na 1 windows i jakieś badziewia, na 2 wartościowe pliki i programy, postanowiłem przywrócić tą pierwszą obrazem GHOST’A, wszystko się udało, ale po włączeniu kompa niektóre aplikacje z 2 partycji nie działają, a przede wszystkim zależy mi na tym aby programy zainstalowane na 2 partycji pojawiły się w menu START w programach oraz w Dodaj/Usuń programy. Dobrze by było gdyby właśnie jakiś program w miarę możliwości to ponaprawiał. Sam ręcznie też mogę ale proszę o instrukcje.

// edit

Czy da się przywrócić ustawienia i dodatki Mozilli, która była zainstalowana na 2 part., bo też się usunęły?

Pozdrawiam

manyaky

manyaky ,

możliwe, że jak ponownie zainstalujesz Firefoxa na komputerze w tym samym miejscu, to ustawienia się zachowają. Ale nie jestem tego na 100% pewien.

Poczekaj, niech ktoś się jeszcze wypowie w tej sprawie.

A jeśli chodzi o nie działające pliki, to może nie masz zainstalowanych programów do ich otwarcia. Skoro przywróciłeś obraz systemu z przed jakiegoś okresu czasu…

R.

Dziękuje za powyższe informacje, na pewno w wolnej chwili spróbuję FF zainstalować jeszcze raz. Teraz prosiłbym jakąś doświadczoną osobę o instruktaż dotyczący menu START i dodaj/usuń programy.