Problemy po instalacji SP3 - Nie włącza się itp

Witajcie.

Mam problem z komputerem, po instalacji dodatku SP3.

Wszystko było dobrze, dopóki ten !@#@!# sp3 się nie zainstalował…

Włączał się normalnie - tak jak wcześniej, ale gdy doszło do okienka z logowaniem - przyciął się, więc oczywiście restart.

Po restarcie to już w ogóle - po tych napisach, gdy już miało być logo Windowsa - stał się czarny ekran, więc znowu restart.

No i znowu to samo…

Więc chciałem zrobić formata - dobra, wszystko idzie dobrze, robi się restart, jest niebieski ekran “Uruchamianie instalacji Windows XP” i się komputer wyłącza… Więc znowu próbuje - ale znowu to samo…

Proszę bardzo o pomoc :frowning:

ps. teraz siedzę nie na swoim kompie…

Jak dasz rade to spróbuj wejść w tryb awaryjny i odinstalować ten dodatek. Jeżeli inne metody zawiodą to ściągnij GParted i sformatuj nim partycje z zainstalowanym systemem.

Tryb awaryjny też się nie uruchamia…

A jak tym GParted’em mam skasować partycję z XP’kiem? Przecież ten dysk mi nie wchodzi??

A jak podłączę ten dysk do komputera, gdy jest już podłączony działający dysk, to wtedy ich nie czyta w ogóle ;/ (albo ja źle podłączam - nigdy tego nie robiłem xd)

ja mam botowalnego windowsa xp.

To chyba nie sp 3 tylko dysk masz do wymiany o 1 restart za dużo

Ja bym sprobowal z botowalny windowsem xp. Mozesz sformatowac nim dyski, a wczesniej dane nagrac na plytke. Oczywiście jeśli to win SP3, a nie dysku. Botowalnym XP formatowalem bratu linuxa tekstowego, w nowym laptopie i pozniej zainstalowalem viste (windows nie widzi partycji LINUXa)

Dobra, sformatowałem cały dysk (jest jak nowy) ale co z tego, jak to samo się dzieję… tzn. wyłącza się po tym napisie "Instalowanie Windows~)

Ja nadal sie upieram że dysk do wymianny

prawdopodobnie masz rozwalony dysk pożycz od kolegi dysk najlepiej jakby miał czysty dysk. i spróbuj zainstalować xp na dysku kolegi a potem pobaw się programami do odzyskiwania sektora startowego może pomoże a jak nie dyski w końcu nie są teraz drogie.