Problemy po instalacji Sunrise Seven

Witam,

Mam problem z Windowsem 7 po instalacji programu Sunrise Seven. Zaczął przy starcie wyskakiwać mi błąd z KOSZem, niestety nie wiem co to za komunikat bo mam Niemiecki Windows. :confused: Wiem tylko, że błąd wyskakuje podwójnie i dotyczy 2 partycji.

Partycja C to systemowa, do niej tego błędu nie ma. Ale do dwóch pozostałych (recovery i partycja z innymi danymi) jest ten błąd.

W ciągu ostatnich 3 dni wyskoczyły mi już 2 Blue Screeny, używam Win7 odkąd tylko wyszedł na rynek i teraz to były moje pierwsze Blue Screeny (poważnie, nigdy wcześniej nie miałem). Robiłem punkt przywracania systemu, ale teraz nie mogę znaleźć tej opcji w Panelu Sterowania (Niemiecki Win).

Czy wam też po instalacji tego programu dzieją się przeróżne rzeczy? Na przykład wczoraj wcięło mi ikony programów i gier… Po odpaleniu np. GG ikona sie pojawiła, to samo z Skype i innymi programami/grami. :confused: Teraz właśnie miałem BlueScreen i po tym od razu wyłączyłem wszystkie opcje w Sunrise Seven które wcześniej zmieniłem. Zobaczę co będzie dalej. Mam ochotę odinstalować program Sunrise Seven tylko nie wiem czy mi ustawienia zostaną czy pójdą w śmietnik razem z tym programem (druga opcja mi odpowiada ;p).

Wcina mi także ustawienia Counter-Strika i innych gier takich jak CoD MW 2, Assassin Creed 2 itp. ogólnie każda gra która jest zainstalowana.

Proszę o pomoc. ;/

@edit:

Właśnie zauważyłem, że wcielo mi dzisiaj profil Gadu-Gadu i STEAM. -.- Wczoraj w nocy skanowałem kompa Avastem i nic nie wykryto. ;/

@edit2:

BlueScreen występował po uruchomieniu 1 programu i 1 gry. Przeinstalowałem te 2 rzeczy i potem próbowałem je uruchomić to znów BlueScreen. :confused: Potem odinstalowałem Sunrise Seven i przeczyściłem kompa i rejestr programem CCleaner, zrobiłem punkt przywracania. Teraz gdy odpalam GG profil istnieje, gdy odpalam program lub gre które powodowały Blue Screena wszystko działa. :slight_smile: Wygląda, że problem rozwiązany, a program Sunrise Seven to jakiś pic na wodę . xD Ale zobaczymy co będzie dalej. Teraz robię ponowny skan kompa antywirusem.

przywracanie systemu spróbuj uruchomić wpisując w pole wyszukiwania na panelu Start:

%windir%\system32\restore\rstrui.exe

dalej już chyba sobie dasz radę,

Witaj.

Używam Sunrise Seven od jego pierwszego wydania. Cały czas sprawuje się należycie.

Mam jednak ograniczone zaufanie do Avasta. Proponuję gruntowne sprzątanie rejestru, usunięcie zbędnych plików a szczególnie skanowanie ( choćby skanerem online ).

W SS nie włączaj tylko opcji przeznaczonych dla systemu 32 bitowego. Pozdrawiam

Właśnie mam system 32 bitowy, ale nie włączałem tam nic. Użyłem tylko tego, aby usuwał z ikon “Skrót do…” i strzałkę skrótu w ikonach. ; P

Avastem skanowałem i 0 problemów, skanerem online dziś także, komp czysty.

@edit:

Dzisiaj znów Blue Screen. Na szczęście dzisiaj zapisał się plik minidump. :slight_smile:

Witaj. Można więc założyć, że program SS nie jest głównym winowajcą.

Proszę zajmij się aktualizacją sterowników. Skorzystaj z tej porady z innego forum Win 7.

http://windows7forum.pl/szukanie-i-aktu … -3501.html

Potem przeskanuj jeszcze raz innym skanerem. Pobierz program Revo Uninstaller i nim usuń problematyczne programy. Sprawdź też aktualizacje Windowsa. Jeżeli to nić nie da, należy użyć opcji - Napraw - z płyty instalacyjnej lub dysku naprawy. Pozdrawiam

Włączyłem aktualizacje, zainstalował 27 aktualizacji i jak na razie problemów nie ma. Zobaczymy jak to będzie dalej.

Jeśli będę miał jeszcze jednego Blue Screena to zastosuję się do Twojej porady.