Problemy po instalacji Windowsa XP

Jako że jest to mój pierwszy post tutaj, witam wszystkich użytkowników forum!

Niestety jestem zmuszony na starcie prosić was o pomoc. Mój problem przedstawia się następująco :

Po sformatowaniu dysku, zainstalowaniu Windowsa XP i sterowników, zabieram się za instalację Netii, oraz zmianę ustawień. Lecz czy połączeniu się z internetem, bodajże po minucie, połączenie rozłącza się i nie da się wejść w jego opcje. Co więcej, ustawienia same się zmieniają (wygląd paska, kursor itp). Po następnym formacie, oraz zainstalowaniu Windowsa XP już bez Service Packów (wygrzebałem starą płytkę, dobry stary Pro), wszystko ładnie pięknie, jest nawet internet, jednak po zainstalowaniu gg, po włączeniu, komputer sam usuwa program. Co robić? Proszę o radę.

Witam - rozumiem, że nigdy wcześniej nie instalowałeś Netii i nagle system się zepsuł więc taka konieczność zaszła, czy tak? Jeśli chodzi o samą procedurę instalacji XP to spróbuj jeszcze zainstalować system s SP2 (jeśli taki masz) i potem jeszcze przed sterownikami wrzuć SP3. Jeśli masz system bez SP to zaraz po instalacji wrzuć tylko SP3. Potem zainstaluj wszystkie sterowniki, najlepiej najnowsze ze stron producentów i na końcu spróbuj zainstalować Netię.

Czy te systemy są instalowane z oryginalnych płyt?

są różnego rodzaju przerobione windowsy, na których potrafią się dziać bardzo dziwne rzeczy. Dlatego pytam, bo problem występuje z tego co czytam od razu po formacie.

no nie na temat chyba, nawet jeśli instaluje z kopii to takie rzeczy nie powinny się dziać