Problemy przy właczaniu pc


(Griszka1993) #1

od nie dawna mam problem w włączaniu komputera po logowaniu windowsa xp pojwia sie czarny ekran muse poczekac z 2 min zanim

włączy sie wybór użytkownika co moze byc przyczyna tego kłopotu ?


(Rockman9) #2

Witam,

zrób defragmentacje dysku systemowego, poza tym to: dysk systemowy/właściwosci/Narzędzia/Sprawdzanie błedów/Sprawdz.../Zaznacz obydwie widoczne opcje/Rozpocznij/OK/Uruchom ponownie i czekaj na skanowanie dysku :slight_smile:

Pozdrawiam,

Masakrator


(Griszka1993) #3

hej juz robiłem deframetacje dysku

a moze ten problem brac sie od karty radiowej (od neta) bo niedawno robiłem formate i jak zainstalowalem karte zaczeło mi sie to dziac czy karta moze byc uskodzona ??


(Rockman9) #4

Niewykluczone, ze dzieje sie tak od nowego sprzetu... Moze nie te sterowniki... Coś sie namieszało :slight_smile: SPrawdz czy nie ma konfliktów w menadżerze urzadzeń....

Pozdrawiam,

Masakrator


(Griszka1993) #5

nic to nie dało a czy to moze byc zwiazane z wirusem ktory przed formatom tak mi namieszał w kompie ze nie mogełem zniego korzystac tylko zostało mi restartowanie biosu???


(Rockman9) #6

Zeskanuj kompa dobrym antywirem (wszystkie dyski), to się dowiesz :slight_smile: np. online http://www.nod32.pl lub http://www.mks.com.pl . poza tym wrzuć logi z hijackthis oraz silent runners do działu Bezpieczeństwo.

Pozdrawiam,

Masakrator


(Griszka1993) #7

thx pomogło teraz sie jak włącza jak wczesniej