Problemy, Pytania, Rady, - Temat SIEĆ PLAY

Kwestia czasu na pewno to zmienią, jak już nie zmienili.

a to dziwna sprawa,zwłaszcza jeśli wszystko włączyłeś:/ bo przecież Chorwacja jest na liście krajów objętych promocją.

autotekla na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomość, używając opcji Zmień

Ja tam jestem zadowolony z PLAY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pcz_07- a jaki masz telefon??znasz moze kogos,kto ma ku800 w Playu??

Nokie 6230 :mrgreen:

Niestety nie znam :frowning:

O ile mi sie dobrze zdaje to w Play’u nie ma takiego telefonu :slight_smile:

hahahah dobry jesteś :mrgreen: :mrgreen:

Przecież może mnieć bez smoka nokie i karte play :stuck_out_tongue:

samsunga x480 nie ma tez w ofercie playu =P to nie mozna mniec już playa ?? :smiley: :smiley: :smiley:

Właśnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mam PLAY Karte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wiekszosc ludzi ,ktorych znam i sa w Playu ma wlasnie karty,a nie abo,chociaz tych drugich jest coraz wiecej.Ja dobrze tez wspominam mixy,jesli chodzi o oferty opow.ale chyba karty daja najwieksza niezaleznosc.

ja mam taki problem ;(

Mam telefon Benq-Siemens s88 i niewiem jak mam uaktywnić odbiór mms

wysyłałem tego smsa co na stronie pisze i nic. Wysłałem maila do play to mi powiedzieli ze mam wysłać na ten sam numer swój numer IMEI no to wysłałem i nic;( Co mam zrobić zeby odbierac mms

Ktoś się pytał czy ktoś posiada LG KU800.

Otóż ja go mam już chyba 3 miechy i jestem bardzo zadowolony.

Nie przeczę, jest dość delikatny ale jak na razie spisuje się bardzo dobrze. Co do panelu dotykowego to spisuje się on także wzorowo, nie mam z nim żadnych problemów i dementuję plotki mówiące że jeśli się dotknie wilgotnymi dłońmi psuje się. Trzymałem go w całkowicie zaparowanej łazience, słuchałem muzyki przy okazji i przeszedł testy bardzo dobrze.

Odtwarzacz też super, aparacik 2mpix- ładne fotki, ogólnie oceniam go na 10/10.

Co do Play to jestem zadowolony tyle że mam problemy z SMS Premium. Nie na każde numery specjalne mogę pisać, ale myślę, że to przez niepodpisanie z innymi umów na smsy premium bo do kogoś przecież specjalne numery należą.

A jak z moim problemem dotyczącym MMS?

U mnie ten problem nie występuje, bo po każdym włożeniu karty SIM do fona na komórę przychodzi wiadomość serwisowa i ona sama ustawia mi wszystkie połączenia itp. czyli to, co związane z siecią.

O jakiej treści przychodzi do ciebie sms?

Ja osobiście jestem Bardzo zadowolony z Play’a mam samsunga z400 na abonament w play lajt :slight_smile: ogólnie nie mam problemów nawet z zasięgiem (okolice łodzi) mam tylko jedno pytanie:

Jak blokować połączenia wyznaczonych przeze mnie numerów ?? :mrgreen:

Mnie też interesuje to jak blokować połączenia wybranych numerów :wink:

Może ktoś pomoże ;)?

ja sie pytalam o LG ku800 dzieki piatek 33 za odpowiedz.Z tego co piszesz,to rzeczywiscie dobry telefonik.

Wreszcie jakaś oferta :slight_smile: pakiety smsów ale szkode ze tylko na miesiac a nie na nieograniczony czas :wink:

udało sie komuś połączyć ppc z netem za pomocą połączenia modemowego z tel w paly???