Problemy s telefonem komórkowym SE

Mam pewien problemik… kupiłem se kabel usb (USB Cable DCU -11 )do podłączenia telefonu SE T610… z kablem wszystko ok wykrywa…windows telefon wykrywa jako Sony Ericsson T610 Series modem …i zaden program nie wykrywa telefonu np sony ericsson file menager ,floAt’s Mobile Agent ,MyPhoneExplorer itd… co zrobić ? męcze sie z tym już tydzień lecznic to nie daje…

P.S może coś w ustawieniach samego telefonu ? ale co ? jak tak to prosze o instrukcję to jest znany model telefonu wiec pewnie ktoś wie o co chodzi…

w panelu sterowania. drukarki i inny sprzęt pojawiła sie ikonka opcje telefonu i modemu… ale tam, niema zadnnych ustawień tylko do wpisania hasła nr abonamenta itd

powiedział bym ze to może być simlock lecz przeciez jestem w Heyah i go niemam

Pozdro Pan_ziomal

A próbowałeś Mobiledit

Jest to niezawodny program,działa z bardzo dużą gamą aparatów i nie ma z nim problemów typu “nie wykrywa telefonu” Polecam

nic… nie wykrywa… a może trzeba ustawić coś w telefonie ? aha program trzeba zarejestrować zeby dzialało czy pójdzie na testówce ? no i jeszcze jedno… koło tej wtyczki przy telefonie (od kabla) jest wejście do ładowarki… o co moze czodzic ? bo z tym tez nie idzie… a tak se zjade baterie…

Podepnij kabel do komputera uruchom program Mobiledit

:arrow: File>Wizard>Next>Detect Phones>OK nastapi wyszukiwanie telefonu i napewno znajdzie. :wink:

a właśnie że nie !!

File>Seting> zakładka Phones> zaznacz swój telefon >ok Teraz zakładka Ports> zaznacz COM3 >OK

Jeśli nic nie zacznie się dziać wyłącz i włącz program i powtórz kroki z poprzedniego postu.

a dla info to moja sytuacja wygląda tak… znaczy jest opisana w poście http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=107379

Złączono Posta : 04.11.2006 (Sob) 20:02

i nic nie chodzi… z kablem wszystko ok bo był sprawdzany w komisie…telefon wykryło jako modem GSM moze jakies stery jeszcze trzeba ?

Czytalem ten post,nie wiem po co go pisałeś skoro masz opcje zmień.

Ze`screnów wynika że kabel masz dobrze zainstalowany,co do oryginalnego programu do SE to u mnie też nie wykrywa dlatego używam Mobiledit mam jeszcze nokie i PC Suite do nokii też go nie widzi a Mobiledit owszem a kable mam z “kiosku”

ja tez mam taką sytuacje bo miałe SE w800i i miałem program do transferu plików Sony Ericsson PC Suite i mnie działało wszystko a teraz kiedy kupiłem sobie SE W810i to nie działa mnie i wykrywa tylko dwa foldery jako PHONE: i jako CARD PHONE

Ale juz sie przyzwyczaiłem i jest wszsystko ok nie jest tak jak dawniej ale jest jakoś(bez problemów)

no o jakie opcje chodzi ? tak pinio150 u ciebie chociaż cos działa ua u mnie nic…może to być tym że telefon jest ze ustawiony sam w sobie ?

a jak może coś komu to potrzebne to mam taki kabel http://www.allegro.pl/item137776844_usb … _r380.html

a jak w programie MOBILedit! 2.1 nastawie wyszukiwanie to mi pokazuje

http://www.wrzuta.pl/obraz/nEzg6mRCMh/

i dalej juz nie idzie… staje na tym i sie wiesza … Sony Ericsson T610 Series Serial Modem mam zainstalowany też na porcie COM 5 ,kabel też (podłączyłem haba usb 6 portowego :slight_smile: )

prosze o pomoc

jak coś jestem na gg 5592251 i tam najlepiej sie ze mną zkontaktować… a emeil pan_ziomal@o2.pl

pozdro

Złączono Posta : 07.11.2006 (Wto) 8:57

a może Bluetooth kupić ? co sądziscie ?

W prawym górnym rogu masz:“zmień,zacytuj zaznaczone…”,a tak założyłeś dwa takie same tematy.

To trzeba zaczekać,z tego screena widać że wykrył kabel!!

czekałem godzine, dwie i nic