Problemy W Plusie

(system) #1

Witam.

Może ktoś słyszał o problemach w Plus GSM i nieprawoidłowościach w naliczaniu opłat. Przyszedł mi właśnie sms z przerosinami i darmową usługą 30min, no dobra, ale czy mi zwrócą kase którą mi za dużo odliczyli, a roche jej było

Jakby ktos wiedział to prosze pisać.

(Szymszejdi) #2

A nie prościej zapytać się u źródła, czyli w helpdesku plusa?

(Spox5) #3

dragon88 przecież dopiero co skończył się proces zwracania nieprawidłowo naliczanych kosztów (trzeba było zadzwonić bezpłatnie na 2601 i wyjaśnić, naczęściej reklamacja była uznawana), teraz to już jest musztarda po obiedzie. Pozostaje Ci tylko te 30 min.Poczytaj

(Zbych ) #4

Ta zadzwonić, tylko że dziwnym zbiegiem okoliczności plus wyłaczył mozliwość dzwonienia na ten numer i to akurat tylko tym klientą którym leciał kase , ja musiałem dzwonić z innego telefonu z simplusa i wyjaśniać zaistniałą sytuacje , wrócili kase nawet z nawiązką , musieli mieć ładny bajzel skoro nie wiedzieli nawet ile komu sie należy.

(Spox5) #5

No to faktycznie niezły bajzel. :slight_smile: Mnie akurat ta sytuacja nie dotyczyła, bo w okresie nieprawidłowych naliczań byłem bez karty. Ale pomimo, że nie byłem pokrzywdzony to też dostałem te 30 min 8) Dwoje z moich znajomych “simplusowców” normalnie ze swoich numerów zadzwoniło pod 2601 i dostali zwrot.

(Zbych ) #6

wygląda na to że w plusie dalej nie mogą dojść do porozumienia ze swoimi komputerami , szastaja na prawo i lewo tymi 30-stoma minutami , a wcale mi to nie przeszkadza bo wczoraj też dostałem 30 min na numer simplusa który nie był pokrzywdzony w dodatku tel nie był urzywany w tym okresie bo nie było mnie w kraju , tylko teraz wyczekiwać na sms z plusa z informacją że zostało pobrana kasa za 30min bo nienależały sie minuty.

(Philips Piotr) #7

bo jeszcze do tego dojdzie :? U mnie w domu są 3 tel. w plusie (2 simplus, 1 mix) niebyło zadnych problemów przez ost. miesiące zresztą nigdy ich nie miałem i dostaliśmy tak samo po 30 min :smiley: lubie tego Plusa.

(McDracullo) #8

A mi ucina jednocześnie z kąta kase, i z tych darmowych minut… :?