Problemy W Plusie

Witam.

Może ktoś słyszał o problemach w Plus GSM i nieprawoidłowościach w naliczaniu opłat. Przyszedł mi właśnie sms z przerosinami i darmową usługą 30min, no dobra, ale czy mi zwrócą kase którą mi za dużo odliczyli, a roche jej było

Jakby ktos wiedział to prosze pisać.

A nie prościej zapytać się u źródła, czyli w helpdesku plusa?

dragon88 przecież dopiero co skończył się proces zwracania nieprawidłowo naliczanych kosztów (trzeba było zadzwonić bezpłatnie na 2601 i wyjaśnić, naczęściej reklamacja była uznawana), teraz to już jest musztarda po obiedzie. Pozostaje Ci tylko te 30 min.Poczytaj

Ta zadzwonić, tylko że dziwnym zbiegiem okoliczności plus wyłaczył mozliwość dzwonienia na ten numer i to akurat tylko tym klientą którym leciał kase , ja musiałem dzwonić z innego telefonu z simplusa i wyjaśniać zaistniałą sytuacje , wrócili kase nawet z nawiązką , musieli mieć ładny bajzel skoro nie wiedzieli nawet ile komu sie należy.

No to faktycznie niezły bajzel. :slight_smile: Mnie akurat ta sytuacja nie dotyczyła, bo w okresie nieprawidłowych naliczań byłem bez karty. Ale pomimo, że nie byłem pokrzywdzony to też dostałem te 30 min 8) Dwoje z moich znajomych “simplusowców” normalnie ze swoich numerów zadzwoniło pod 2601 i dostali zwrot.

wygląda na to że w plusie dalej nie mogą dojść do porozumienia ze swoimi komputerami , szastaja na prawo i lewo tymi 30-stoma minutami , a wcale mi to nie przeszkadza bo wczoraj też dostałem 30 min na numer simplusa który nie był pokrzywdzony w dodatku tel nie był urzywany w tym okresie bo nie było mnie w kraju , tylko teraz wyczekiwać na sms z plusa z informacją że zostało pobrana kasa za 30min bo nienależały sie minuty.

bo jeszcze do tego dojdzie :? U mnie w domu są 3 tel. w plusie (2 simplus, 1 mix) niebyło zadnych problemów przez ost. miesiące zresztą nigdy ich nie miałem i dostaliśmy tak samo po 30 min :smiley: lubie tego Plusa.

A mi ucina jednocześnie z kąta kase, i z tych darmowych minut… :?