Problemy word 2007

Witam mam problem z wordem . Kiedy otwieram Worda na dole pisze … trwa skanowanie w poszukiwaniu wirusów. jednocześnie wyswietla brak odpowiedzi , pozniej pojawia sie nastepujacy opis problemu . Chce jeszcze dodac ze wszystkie pozostale programy offica dzialaja poprawnie :

Opis:

Problem spowodował, że ten program przerwał interakcję z systemem Windows.

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: AppHangB1

Nazwa aplikacji: WINWORD.EXE

Wersja aplikacji: 12.0.4518.1014

Sygnatura czasowa aplikacji: 45428028

Podpis zawieszenia: 84d8

Typ zawieszenia: 16384

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowy podpis zawieszenia 1: 0600d857ba2a5eba2e0b8d643e262356

Dodatkowy podpis zawieszenia 2: 2a03

Dodatkowy podpis zawieszenia 3: f64590b29cabe4471d758b950701a5f9

Dodatkowy podpis zawieszenia 4: 282c

Dodatkowy podpis zawieszenia 5: c82f843f112c1583b08246d0b42c22ed

Dodatkowy podpis zawieszenia 6: 7407

Dodatkowy podpis zawieszenia 7: bf2ab477c407424628b4c03ed60ec79f

Nie mam pojecia co z tym zrobic :frowning: prosze o pomoc

Na XP włącz tryb zgodności.

mam niestety viste :frowning: jak to zrobic ?

Sorki pomyłka. Jak masz Vistę to wszystko powinno działać. Możesz go zainstalować od nowa ??

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę z tego programu => właściwości i zakładka zgodność i ustaw na tryb zgodności z np. xp

me@djohnsc , napisałem że to pomyłka z mojej strony, nie ma sensu ustawiać MS Office 2007 trybu zgodności na Vista.

PS. Jedyne co przychodzi mi teraz na myśl to niekompatybilność pliku winword.exe z jakąś aplikacją. Instalowałeś coś ostatnio, od kiedy to występuje ??

Instalowałam od nowa ale niestety ciagle to samo :frowning:

tak samo w przypadku 2003 ;/

lamorek , o 2003 to nawet nie wspomnę bo bez odpowiedniego patcha to w ogóle nie chce chodzić. Co do wersji 2007 to wszystko na to wygląda, że Word gryzie się z twoim antywirem. Jakiego masz ?? Coś ostatnio zmieniałeś w jego ustawieniach ??

no wlasnie mialam NODA ale wyinstalowalam go pozniej od nowa zainstalowalam 2007 i nic z tego :frowning: jestem bezradna a ardzo mi potrzebny word :frowning:

Niestety z racji tego, że nie mam offica 2007 (dla celów testowych korzystam z tego online) moje wskazówki mogą być nieprecyzyjne.

Ja bym zrobił tak:

  1. usuną antywirusa i wszelkie aplikacje monitorujące (oczywiście tymczasowo), jeżeli już to zrobiłaś to dokładnie przeczyść rejestr i usuń wszystkie pliki z folderu APPDATA (twój folder osobisty), przechowywane są tam dane aplikacji.

  2. jeszcze raz usuń offica z tym, że tym razem należy posprzątać ręcznie po deinstalacji, tak jak wcześniej, zajrzyj do folderów appdata oraz C:\program files\common files, usuń wszystko co dotyczy instalacji office

  3. przeczyść rejestr programem ccleaner oraz cleanGP

Czyli tak, foldery do przejrzenia to:

  1. C:\Użytkownicy\twoja_nazwa_użytkownika\AppData\Local\Microsoft\Office (wcześniej musisz włączyć pokazywanie ukrytych plików; narzędzia → opcje folderów ->zakładka widok ->pokaż ukryte pliki i foldery),

  2. C:\Użytkownicy\twoja_nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Microsoft\

  3. C:\ProgramData\Microsoft\Office\

  4. C:\Program Files\Common Files\microsoft shared\office**

PS. Zainstalowałem sobie wersję testową więc lokalizacja folderów powinna być prawidłowa.

Uważaj aby nie usunąć za dużo :slight_smile:

lamorek ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.