Problemy z adblock plus

mój problem polega na tym, że blokuje mi filmy dołączone do newsa np na hdtvmana.pl albo nie mogę wziąść udziału w ankiecie na tej stronie lub pokrewnych bo nie widzi przycisku “Głosuj” to samo jest z logowanie na maksiorze. problemem na pewno sprawia ten dodatek ponieważ po wyłączeniu go wszystko działało ok. aktualnie mam FF 3 RC1, ale na FF 2 było tak samo.

przypuszczam że dokładnie jest to wina filtrów więc jakby ktoś miał inne to proszę o podanie ich.

moje aktualnie filtry to:

[Adblock]

*/ad*

/(588|468|234|160|120)x(600|400|120|90|60)/

/(advert|click|gemius|view.atdmt.com)/

/ban*er/

znalazłem je dawno temu na tym forum.

dodam jeszcze że stronę addons wyświetlało bez jakichkolwiek obrazków.

Kliknij w ikonkę S /nad zegarem w tray’u/ otworzy się kilka możliwości, kliknij np. w nie blokuj z… i po problemie, na tej stronie wykonywanie skryptów będzie tymczasowo, albo wogóle dozwolone.

pewnie by działało tylko że na żadnej ze stron z którymi mam problem nie wyświetla mi się jakakolwiek ikona :frowning:

stinger_s , po otwarciu feralnej strony, kliknij ikonkę Adblocka z paska narzędzi i sprawdź jakie elementy są blokowane (będą zaznaczone na czerwono). Zakładam, że dodatkowo nie używasz rozszerzenia NoScript.

pewnie macie mnie już dość ale ja nie mam tej ikonki. próbowałem znaleźć coś w opcjach adblocka ale niestety nie udało mi się to. i nie używam rozszerzenia NoScript