Problemy z aktywacją

Na początek witam wszystkich serdecznie!

Oto opis mojego problemu:

Wczoraj zrobiłam format dysku C, wgrałam Windowsa (oryginalny, mam go już od prawie 3 lat) i nie mogę aktywować Windowsa, jak to zwykle robiłam. Oto co mi się pokazuje:

633edbee7357195fm.jpg

Czy to możliwe, że to przez to, iż od lutego zmieniłam operatora i mam inny IP (zmieniłam TP na netię)? Zadzwoniłabym do nich, ale jestem osobą słabosłyszącą. Dodam, że przedtem aktywacja zajmowała mi niecałe 2 minuty i wszystko było w porządku…

Z góry dziękuję za radę.

telefon do microsoftu. dostaniesz nowy klucz, to nie ma związku z operatorem, przekroczony został limit instalacji

albo po prostu zaaktywować przez telefon. Ja aktywowałem tak kilka razy i za kolejnym znów mogłem przez neta, a klucza nie zmieniałem

:? czytajcie posty dokładniej. Ewa20 może coś na microsoft.pl będzie ??

Takie utrudnienie z aktywacją to rzecz normalna i występuje po okreslonej liczbie aktywacji systemu. Problem rozwiązuje telefon do Microsoft, gdzie trzeba bedzie podać klucz z ekranu a następnie automat odczyta klucz aktywacyjny. To, że słabo słyszysz nie powinno stanowić problemu - aktywacji może za ciebie dokonać ktoś inny (członek rodziny, znajomy). dobrze by jednak było, abyś w czasie aktywacji była w pobliżu, bo czasem konsultant pyta o “dziwne” rzeczy (kolor płyty, napisy na certyfikacie, nagłówki z książeczki).

też tak miałem… “a co sie stało?” , “na ilu komputerach system jest zainstalowany?”.

Dziękuję wszystkim za rady. Faktycznie wystarczył telefon (dzwoniła moja siostra). Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna.

Pozdrawiam