Problemy z ARES nie łączy się

Mam program Ares i będe musiał się jego pozbyć bo z początku się łączył a teraz nic nie działa cały czas się tylko łączy .Proszę pomużcie jaki jest dobry program do ściągania. Dzięki

jacekszczesny , na forum piszemy po polsku - oznacza to również poprawność ortograficzną, gramatyczną i stylistyczną. Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

spróbujemy naprawić Aresa - 1. Najpierw go zdeinstaluj 2. Wykasuj ten folder (włącz pokazywanie ukrytych plików i folderów) C:\Documents and Settings\ nazwa_użytkownika \Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Ares 3. Zainstaluj od nowa, może pomoże.

Niestety nic to nie pomogło , a to taki świetny program. Może macie jeszcze jakieś propozycje?

jacekszczesny ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

więc tak zrób tak jak pisałem wcześniej, następnie użyj tego programu: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.17.853 (rejestr oczyść go z wpisów po aresie), następnie zainstaluj najnowszego Aresa: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22 … 2.1.1.3035, potem ustaw Aresa, powinno działać

Wreszcie ruszył tylko długo muszę czekać aż się połączy. Zauwarzyłem że w ustawieniach sieci Aresa nie może odnaleść IP mojego internetu. Czy macie jakieś rady. Dzięki

sprawdź czy w Aresie (włącz go potem zakładka “Panel Sterowania” -> “Sieć”) masz ustawione: “Mój komputer jest za firewallem albo nie mogę akceptować przychodzących połączeń” - jak nie to, to ustaw, następnie kliknij “Sprawdź połączenie” - jeśli napisze że “Test zakończony powodzeniem” to będzie dobrze. Jeśli dalej Ares będzie nie domagał to sprawdź w zaporze czy masz ustawione żeby przepuszczała Aresa.

Mam zaznaczone tylko ‘‘nie używaj proxy’’ a gdy sprawdzę połączenie to wyświetla mi że połączenie udane czy coś takiego. Czy mam zaznaczyć ‘‘mój komputer jest za proxy’’ bo gdy to zaznacze i sprawdzę połączenie to też mi wyświetla że jest udane . A w zapoże mam też zaznaczone żeby zezwolić program ARES. Czy może ktoś mi podpowie jak można dodać do tego tekstu emotikony które wyświetlają mi się z prawej strony bo w żaden sposób niemogę tego zrobić . DZIĘKI.

Dodane 19.03.2009 (Cz) 17:44

Sory żle napisałem chodziło mi czy zaznaczyć ''mój komputer jest za firewelem ‘’ a nie tak jak wcześniej napisałem ‘‘mój komputer jest za proxy’’ SORY!

tak, zaznacz “Mój komputer jest za firewallem albo nie mogę akceptować przychodzących połączeń”, powinno być lepiej, a co do emotikon to po prostu kliknij na nią i wtedy powinna się pojawić.

Te emotki tak nie działają już prubowałem :slight_smile: ,acha działają sory jestem nowy i nieznam sie na kompie . Jak masz jakieś rady w sprawie utrzymania kompa to podrzuć np. jak usunąć śmieci i tym podobne :frowning: A w sprawie aresa to rozruszał się i narazie nie będę zmieniał co mi napisałeś chyba że będą jakięś problemy . DZIĘKI

nie ma za co, cieszę się, że mogłem pomóc, a co do usuwania śmieci itp. to użyj tego programu, ja go ustawiłem tak: 53253889.th.jpg (Ty ustawisz jak będziesz chciał, następnie klikasz analiza i usuwasz śmieci), możesz jeszcze przeskanować kompa tym programem, i to chyba narazie tyle

A w czym to pomaga jak przeskanuje kompa?

Dodane 20.03.2009 (Pt) 10:10

Acha chodziło tobie sprawdzić czy niemam wirusów ,robaków itakich tam. Mam program eset nod 32 antywirus i jak nim przeskanowałem to nic nie miałem ale niewiem czy to jes aż tak dobry program jak go zachwalają. Jaśli będę chciął przeskanować tym programem co mi podałeś to muszę odinstalować noda czy tylko wyłączyć go chwilowo a może nic nie ruszać? #-o

z tego co słyszałem to Twój antywirus jest dość dobry, a ten co ja Ci podałem to jest taki dodatkowy program, instalując go nie musisz odinstalowywać ani nawet wyłączać prawdziwego antywirusa, to jest dodatkowy program, przeskanuj sobie nim kompa (tak na wszelki wypadek), a eset nod 32 antywirus - broń Boże nie odinstalowuj go, czyli innymi słowy nie ruszaj swojego antywirusa a moim przeskanuj i jak chcesz to zdeinstaluj

Przeskanowałem tym programem i znalazł jeden konflikt przynajmniej taki wyskoczył napis , ale go usunąłem i musiałem zrestartować komputer . A ten program odinstalowałem DZIĘKI widzę że jesteś dobry w te klocki =D>

instalator tego programu sobie zostaw, i co jakiś czas przeskanuj nim kompa, i to chyba tyle

DZięki :wink: ostatnio znowu skanowałem i nic nie było .

A może jeszcze coś wiesz na temat ściągania simloka z telefonu sony erikson k550i, lub gdzie tego szukać .

co do “gdzie tego szukać” to np. w Google: http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&r … 0i&spell=1, ale ja dam Ci od razu link wydaje mi się, że chyba dobry: http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=69037

Mam jeszcze pytanko. Jak zrobię formatowanie dysku c to odinstaluję system xp bo taki posiadam , a żeby zainstalować to mam włożyć płytę z windołsem do napędu i tak wgrywam ? Czy to robi się jakoś inaczej? Jak mam zainstalowanego windowsa na swoim komputerze , to czy będę mugł zainstalować go z powrotem na innym kompie jak naprzykład kupię sobie nowy i czy to będzie nadal legalny system? :idea:

co do pierwszego pytania o instalację Windowsa, to tak wkładasz płytę i instalujesz, tylko, że chyba przez BIOS musisz się dopytać większych specjalistów w vortalu dobreprogramy. Co do drugiego pytania to za bardzo nie wiem, zadaj to pytanie tu: viewforum.php?f=33.