Problemy z ATI Catalyst w notebooku Asus F3JP

Czy ktoś rozwiązał problem pojawiającego się błędu ATI Catalyst w modelu F3JP? Każdorazowo po starcie pojawia się komunikat o błędzie i panel jest wyłączony tzn niedostępny.

Będę wdzięczny za informację :slight_smile:

jaki ten błąd?

Problem polega na tym, że każdorazowo po włączeniu komputera pojawia się komunikat, że wystąpił błąd ATI Catalyst i program zostanie zamknięty. Komunikat sam w sobie irytuje. Konsekwencja to brak możliwości korzystania z panelu ATI (no bo jest wyłaczony) Serwis Asus mówi, że zna problem ale nie ma na niego chwilowo lekarstwa a firma ATI ponoć pracuje nad kwestią. Pracują już przynajmniej trzy miesiące i dalej nic, no to szukam ratunku na forum :slight_smile:

Problem można obejść:

Na swoim asusie problem rozwiązałem poprzez zainstalowanie tylko ATI display driver i .NET 2.0 a samego Catalyst Controll Center nie instalowałem z płyty od laptopa. Samo CCC doinstalowałem ze ściągniętych sterowników do wersji desktopowej i u mnie działa prawidłowo.

Wszystkie funkcje wyglądają prawie identycznie i te które udało mi się przetestować działają prawidłowo. Mam inny model ASUSa ale wydaje mi się że i u Ciebie powinno pomóc.