Problemy z bateria w lap. hp na windows7

Chcialbym na swoim laptopie zainstalowac system windows7, jednak doszly mnie sluchy, ze wywoluje on problemy z ladowaniem baterii na laptopach HP wiec na razie nie chce ryzykowac. Czy moze wiecie cos na ten temat?

Chcesz ale nie chcesz… fajnie :wink: to dotyczy nie tylko HP, Microsoft już na ten temat coś podobno myśli:

http://nt.interia.pl/komputery/sprzet/n … 32765,1287

Tak, to kompletna bzdura

co wedlug Ciebie jest

kompletna bzdura?

Dokładnie to zdanie, czego się nie trudno domyśleć

Fakt, źle to zdanie sformułował - jeśli już, to nie są to problemy z ładowaniem tylko problemy z prawidłowym odczytem poziomu naładowania akumulatora i to powoduje problemy - np. przedwczesne wyłączenie.

sopran_87 , nie krzycz. Nazwij temat konkretnie i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Przeczytaj regulamin forum. Inaczej wyciągnę konsekwencje.

Mi padła kilkumiesięczna bateria w laptopie Acer. Przed zainstalowaniem Windowsa 7 trzymała spokojnie 2 godziny. Teraz trzyma max. 10 minut :frowning:

Z tego co się nasłyszałem to problem z tymi bateriami występuje tylko w nowych komputerach bo ja naprzykład mam laptopa przynajmniej 2 lata i zainstalowałem windowsa 7 na nim a problemu z baterią brak :slight_smile:

Z tego co czytam, wygląda na to, że bateria nie jest uszkodzona, tylko Windows 7 w jakiś sposób blokuje EEPROM i tak naprawdę baterii po prostu nie da się naładować. Dlatego trzyma tak krótko…

no cóż. odnosi się to chyba tylko do upgrade’ów. bo wujek ma 7 na laptopie (z tym windowsem kupił laptopa) i nie ma takich problemów. wszystko mu śmiga elegancko.