Problemy z bezpiecznym wysuwaniem sprzetu... w Widnows 7

Cześć Wam,

Mam problem z bezpiecznym wysuwaniem sprzętu… Często korzystam z zewnętrznego dysku i mam problemy z poprawnym wysunięciem go z Windowsa… Nawet gdy tylko na chwile podłącze dysk do kompa aby skopiować kilka folderów to nie mogę go normalnie wysunąć bo rzekomo “coś” aktualnie skorzysta z dysku i nie ma bata i się nie wysunie…

Po 1o razem komunikatu rozwiązaniem jest na chama wyciągniecie kabla z usba… Ale mam później problemy że pliki przed chwilą skopiowane nie pojawiają się na dysku pod podpięciu go do innego komputera… Teraz przytrafiła mi sie sytuacja, że prawie 100gb danych mi zginęła na dysku… rozmiar zajmują ale nie są one widoczne… Nie wiem czy to przez wirusy czy to przez wyciąganie kabla z usb “po chamsku”…

Odkąd pamiętam Windows zawsze miał bezpieczne usuwanie sprzętu jakieś upośledzone… Zanim się ikonka pojawi schodzi z 10s… Natomiast w macku wystarczy nacisnąć na ikonkę i nie ma Żadnych problemów…

Czy ktoś może polecić jakiś alternatywny sposób bezpiecznego wysuwania sprzętu z Windows 7 (64bity) ??

k-9 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.