Problemy z BF3. Nie instaluje z płyty

Nie mogę gry zainstalować z płyty. Gra pojawia się w origin (przeczytałem poprzedni wątek i przeinstalowałem origin).

W oknie origin pod BF3 jest tylko napisane ready to download. Przy próbie instalacji zawsze sie kończy na ściąganiu gry z neta (całe 11 giga).

Ktoś wie jak zrobić instalke z płyty?

System:

W7 64bit

4 giga ram

Hd5770

Będę wdzięczny za każdą pomoc :slight_smile:

Dzięki.

Spróbuj może odinstalować zupełnie origin i wtedy rozpocząć instalację gry może tak zadziała :wink:

@neo10

Dzięki ale już tak robiłem.

Gra się nie zainstaluje bez origin. Więc go wywaliłem i zrobiłem restart. Potem znowu instalka origin i znowu w okienku “ready to download”.

A próbowałeś uruchomić z płyty plik setup.exe/easetup.exe? Ten plik uruchamia instalację gry z płyty.

Jeśli instalacja będzie przerywana na początku bez jakiegokolwiek komunikatu to odinstaluj origin i dopiero spróbuj zainstalować grę. Instalator gry sam zainstaluje origin.

@spectator

Tak. Jest tam plik setup.exe i po uruchomieniu go można sobie wybrać lokalizację i doinstalować PB etc ale potem jest ekran z info z end user agreement (by donwolading BF3… )

Na nim jest tylko przycisk -> download now or cancel…

Dodane 27.10.2011 (Cz) 15:15

Już się naprawiło. Wczesniej klikałem na ten download i mi licznik pokazywał szybkość np 245 kilo na sec i czas około 5h. Teraz po którymś razie odpaliła mi płyta i instalka ruszyła.

Powinni wywalić ten origin. Gniot jakich mało. :evil:

Dzięki za pomoc chłopaki :slight_smile:

Tak ma być !!

Gdy widzimy że program pobiera to on to robi z płyty Panowie. Ponieważ gra odpala się po zainstalowaniu bez płyty.

@octavia12

Tak ale z plyty powinno być szybciej a nie jak już wcześniej pisałem.

A tak na marginesie to sobie i tak nie pogram :frowning: . Gra ma wbudowany Release check. I dopiero mi uwolni ją jutro…

Jak bym miał pirata to już bym grał a nie się bujał z tymi zabezpieczeniami i innymi pierdołami :confused: chyba sie przeniosę na gry planszowe…

Więc zainstaluj krakersa :stuck_out_tongue: a tak na poważnie to ta gra nastawiona jest na multi więc co za radocha grać w singla :?: Ja singla BBC2 przeszedłem raz a w multi gram od premiery.

@onimusza666

Ja wiem na co jest nastawiona. Niestety nie odpalę jej przed czasem, musze poczekać…