Problemy z Biblioteka systemowa DLL user32.dll

Witam :slight_smile:

Mam mały problem. Po zainstalowaniu pakietu Microsoft Office na “xp Service Pack3” nie mogę czytać dokumentów ani ich tworzyć, a innego nie mogę zainstalować bo wyskakuje Mi taki komunikat: :o

" Biblioteka systemowa DLL user32.dll zrelokowana w pamięci. Aplikacja nie będzie działać prawidłowo. Powodem relokacji było to, że biblioteka

DLL:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zajmowała zakres adresów zarezerwowany dla systemowej biblioteki DLL. Należy skontaktować się z

dostawcą w sprawie nowej biblioteki DLL"

A gdy próbowałem zainstalować “WindowsXP-KB935448-x86-PLK” wyskakuje Mi takie coś: :o

"Instalator wykrył, że wersja dodatku Service Pack tego systemu nowsza niż aktualizacja, którą chcesz zainstalować Nie ma potrzeby instalowania tej aktualizacji."

Może być przyczyną dodatek w postaci Energize_2.0? Tylko że po zainstalowaniu go jeszcze mogłem korzystać z Offica.

Jaką wersję Office chciałeś zainstalować?

Znajdź w "Dodaj/Usuń programy’ poprawkę od Microsoft która nazywa się MS07-017 lub 925902 (ten sam plik) i odinstaluj.

Zagraniczne fora są pełne opisów na temat wadliwego działania tej poprawki. Tam też jest taki sam błąd - niewłaściwa relokacja w pamięci plików user32.dll i shell32.dll

Restart komputera dla zastosowania nowych ustawień.

Mam zainstalowany OpenOffice .ux.pl 3.4

Ale właśnie w opcji “Dodaj\Usuń programy” nie mam tego pliku lub mój komp nie może go odnaleść “MS07-017 lub 925902”. Już wcześniej go szukałem by usunąć…

A restart restart kompa nic nie daje. Wciąż pojawia się ten sam komunikat przy próbie otwarcia jakiego kolwiek dokumentu.

Biblioteka systemowa DLL user32.dll zrelokowana w pamięci. Aplikacja nie będzie działać prawidłowo. Powodem relokacji było to, że biblioteka

DLL:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zajmowała zakres adresów zarezerwowany dla systemowej biblioteki DLL. Należy skontaktować się z

dostawcą w sprawie nowej biblioteki DLL"

Otwórz internet explorer, wejdź na http://catalog.update.microsoft.com

i zainstaluj poprawkę 935448

tylko ostrożnie wybierz wersję odpowiednią dla twego systemu.

Czy masz zainstalowany program Seven Remix?

Nie mam Seven Remix zainstalowanego.

Dodane 06.12.2012 (Cz) 0:41

Biblioteka systemowa DLL user32.dll już naprawiona :smiley:

Ale wystarczyło tylko całkowicie z kompa wywalić Energize_2.0 to dziadostwo robiło całe zamieszanie począwszy od problemów z OpenOffice a kończy wszy na Adobe Reader.

Dzięki za pomoc