Problemy z bootowaniem USB

Siemka, nie znalazłem nigdzie odpowiedzi więc piszę, Chciałem zmienić bootowanie w biosie na płycie GIGABYTE S-Series GA-EP31-DS3L z Dysku na USB. Zatwierdzanie wyboru mam na klawiszu ENTER, ale gdy wybiorę USB-HDD i zatwierdzę klikając ENTER to bootuje mi znów z dysku. Gdy wejdę znów w bootowanie to mam dalej zaznaczone że mam bootowanie z dysku a nie z USB… Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Z góry dziękuję :slight_smile:

Zatwierdzanie zmian w BIOS F10.

http://klub.chip.pl/lipka/praktyczne/bioskonf.htm

Z doświadczenia wiem, że jeśli chcesz zabootować z pendrajwa, to najlepiej, żeby był on sformatowany do FAT32 a nawet do FAT 16.

Być może po ustawieniu kolejności wykonałeś wyjście bez zapisywania ustawień.

Zamiast “Exit” powinno być “Save & Exit”.

FAT32 daje rade.

Ma to być rozwiązanie jedno razowe ? Przy botowaniu wypatrz jaki klawisz wywołuje Boot Menu przykład : bios-boot-menu-message.png

zakredka ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif