Problemy z COD 4 - nie można uruchomić, zawiesza się :(

Witam. :slight_smile: Mam problemy z call of duty 4. Gdy uruchamiam grę, jej ekran startowy się zawiesza na około 30 sekund. Następnie, gdy chcem wejść na jakiś serwer, gdy trwa wczytywanie ustawień gry znowu się zawiesza. Potem gra się bardzo długo wczytuje i przez to nie mogę wejść na żaden serwer. W singleplayer ekran startowy się zawiesza na około 30 sekund i potem jest normalnie. Myślałem, że to wina visty i zainstalowałem XP, ale na nim jest ten sam problem :cry: Odkręciłem procesor i ram. Czy mogło soś się uszkodzić w ramie ?? Bo nie wiem, czy to nie dużo było dla niego 757 Mhz. Dzięki za pomoc. :slight_smile:

ATI ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zainstaluj najnowsze patche do gry i sterowniki do karty graficznej. Gra jest oryginalna?

Zainstaluj ponownie Vistę i direct 10.1.

Jaką masz grafę i wersję Visty ?

Gra oryginalna. Jak zainstalowałem u kumpla, to on miał wszystko ok. Stery moje to najnowsze omegi ( na catalystach wyskakiwało “błąd direct x” ) :slight_smile:

W dniu 27.05.2008 , o godzinie 20:06 został dopisany post przez ATI

Teraz mam XP. Reszta w podpisie. Wątpię, że to przez grafę, bo się zawiesza cod 4 a inne gry chodzą ok

Zrób test

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Test powiedział, że spełniam wymagania gry. Dodatkowo zrobiłem skan memtestem i żadnych błędów nie wykrył. Czy ktoś wie jak to naprawić ?? Będę bardzo wdzięczny. :slight_smile:

W dniu 28.05.2008 , o godzinie 20:55 został dopisany post przez ATI

I jeszcze jakby to było ważne to gdy ekran startowy się zawiesza to baaaaardzo mocno pracuje dysk twardy, mimo że go zdefragmentowałem O&Q Defrag 10 pro.