Problemy z Colinem McRae Rally 04

Witam, kupiłem wczoraj Colina McRae Rally 04 i mam problem z uruchomieniem go: po dwukrotnym kliknięciu na ikonę CMR04 pojawia się czarny ekran. Po ok. 2-3 minutach pojawia się filmik, potem biały ekran, znowu ok. 2 minuty i uruchamia się colin. Chciałem zapytać, czy w każdej kopii CMR04 tak się dzieje, a jeśli nie, to dlaczego i co z tym zrobić? Konfiguracja mojego PC to: procesor: AMD Athlon 64 2800+, RAM 512 MB Kingston, Grafika: nVidia 5200 fx 128 mb, DirectX 9.0c. Proszę o odpowiedź.

Tak, tylko u mnie biały ekran trwa 1 sekunde.

u mnie tez nie było problemów :slight_smile:

a tez mam problem:

jak zainstalowalem (po reinstalce windowsa lecz nie odrazu jak przestałem grac po kupnie)… to odniosłem wrazenie ze nie dam rady panowac nad samochodem tak jak wczesniej… wie ktos moze czym to jest? po dokupieniu ramow wymianie monitora na lcd i klawiaturze pod usb po tym dziwnie sie gra

No a u mnie trochę dłużej, a jak grałem w demo to było to samo, proszę o dalsze informacje.

co do mojego postu to juz wiem na czym to polega… jak mam rozdzielczosc 800x600 to wszystko w pozadku a jak 1280x960 to auto wariuje :frowning: przy 1024x768 tez tak sie dzieje :frowning: od czego to jest?

  • Ja też nie wiem, ale wierm, że będziesz miał więcej odpowiedzi, jak założysz własny temat, a nie będziesz pisał na moim. A co do mojego tematu, to proszę o dalsze informacje.

Jeśli gra ci się wolno doczytuje, skasuj wszystkie kodeki od filmów itp.

:x

spoko rada , moze windowsa wywalic zeby gra sie wczytywala 1:30 a nie 2 minuty ?? ja mam colina i to samo jest a kompa mam gorszego niz ty :] sproboj jeszcze naciskac enter szybko jak gra sie wlacza , u mnie czasem pomaga a czasem nie …

Ej geforce. Ta rada jest sprawdzona. Mi bynajmniej pomogła. Sam się zdziwiłem, kiedy ją przeczytałem. Znalazłem ją kiedyś na cdprojekt.pl, a jeśli chodzi o szczegóły to do Colina 3, ale przynajmniej zadziałało. :smiley: Skasujcie kodeki a uwierzycie…niedowiarki :stuck_out_tongue:

hej mam taki mały problem z colin macrae rally 4 gdy gram podczas gry co jakis czas przycina mi grę tak zę po chwili jestem zamiast na drodze to w krzakach. ten sam podobny kłopot mam z colin macrae rally 2. mój sprzęt to procesor celeron 900, 256 ram, karta graficzna geforce fx 5500 256 mb. troche to dziwne bo kiedyś miałem geforce 2 32 mb i colin macrae rally 2 bez zacinki szedł płynnie. a teraz pomocy !!

a co mogę zrobić żeby te gry przynajmniej nie zacinały mi sie bez wymiany sprzętu na lepszy ? help

a wracając do pierwszego postu, to w opcjach skrótu do CMR4 po napisaniu ścieżki pliku napisałem novideo i działa, nie wiecie czemu akurat ja mam cierpieć i nie mieć filmików w grze??