Problemy z CS CZ


(system) #1

Mój problem jest mianowicie taki mam orginalna gre cs cz i nie chce mi ona odpalic (byla wiele razy odinstalowana i dzialala kiedys ) czasami uda sie wlaczyc ale wyskakuje tylko widok glowny bez mozliwosci wyboru gry i sie wszystko zacina wciskam cntr alt delete a tam mi potem pisze brak odpowiedzi plyta napewno nie jest zarysana bo u moich kolegow dziala bez zarzutu nie wiem czemu ale podczas instalacji nie musialem wpisywac cd -key nie wiem czemu moze to cos wam pomoze z góry dzieki za jaka kolwiek pomoc


(Croos22) #2

Jeśli u kolegów działa to nie możesz sobie przenieś gry na pendrive albo innym urządzeniu przenośnym do siebie.


(Airborn) #3

maciucha , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący dokładniej o problemie. Na forum obowiązują zasady pisowni języka polskiego, włącznie z polskimi znakami diakrytycznymi. Proszę poprawić swój post. W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.


(Bzyk2005) #4

zrób obraz płyty w alkoholu , lub innym programie i zobaczysz czy zawiera jakieś błędy może gdzieś jest zarysowana ?


(PpIiNnGgWwIiNn) #5

klucz do gry wpisuje sie dopiero w oknie steam po kliknieciu na wybrana gre i wybraniu opcji aktywuj klucz. Jak juz dales kolegom te gierke to masz lipe, bo zapewne klucz przypisali sobie do swojego konta.


(Mroczny30) #6

zależy. Jeśli masz wersje z płytą to zainstaluj z niej. Kod w tym wypadku podaje się po pierwszym uruchomieniu gry.

Jeśli masz wersje STEAM musisz aktywować grę kluczem przez opcje "Wprowadź klucz aktywacyjny"(lub podobny, nie pamiętam jak dokładnie) i po udanej aktywacji pobrać ją na komputer.