Problemy z direct sound

po reinstalce windowsa wyskoczyl mi taki blad jak wlaczylem winampa

Błąd Nullsoft: Wyjście DirectSound v2.47 (d)

Nieprawidłowy sterownik DirectSound. Zainstaluj odpowiednie sterowniki lub wybierz inne urządzenie w konfiguracji.

Kod błędu: 88780078

instalowalem kilka razy sterowniki i nic. Juz niewiem co robic…nie wiem jakich szukac w necie…

menadżer urzadzen nie pokazuje zadnych znakow zapytania… wszystko niby jest ok raz jest ten blad raz nie ma…wiec nie wiem gdzie jest ten bląd…pomoże mi ktos…

wtyczki in_ds.dll

W Opcje (Options) > Preferencje (Preferences) > Wtyczki (Plugins) > Wyjście (Output)

nic nie dalo mam 3 do wyboru jaka ustawie taki mam blad…przestawilem jeszcze jedna rzecz i dzwiek w winampie poszedl…tylko ze tylko tam…sam xp ma w sobie swoje dzwieki…nie mam w necie czy w media playerze.dodam ze mam zintegrowana karte…w everescie jako karte podaje…realtek HDAudio output to chyba zintegrowana…system raz widzi raz nie widzi tego opisu w everescie

adrianbyd , pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa)

Jaki posiadasz system operacyjny ?

Jeżeli Everest w wersji Ultimate nie rozpozna którejś z powyższych pozycji, to pobierz wersję -> Coprporate.

mam xp sp2

Nazwa płyty głównej Asus P5Q (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Mikroukład płyty głównej Intel Eaglelake P45

Karta dźwiękowa Realtek ALC1200 @ Intel 82801JB ICH10 - High Definition Audio Controller

adrianbyd , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj Microsoft UAA Bus Driver.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

W razie problemów przeczytaj -> ten artykuł.

czy cos mam odinstalowac wczesniej ?

Nie.

masz moze inny link do tej karty dzwiekowej bo cos slabo idzie tamte poszly moment a ten idzie 10 kb/s juz mam ze 2 godz bedzie sciagal

Bądź cierpliwy.

Pobierz ze źródła, które podałem.

Ewentualnie spróbuj z -> tego źródła.

dzisiaj dam sobie spokój bo w ogole nie idzie…zobacze jutro teraz stoi na 2 % juz chyba z 5 min…poszlo…sciagne i poinstaluje…dam znak jutro jak to wyglada dobra…dzieki narazie

Dodane 12.01.2009 (Pn) 10:34

dzieki wielkie seba ! narazie jest git wszystko działa…mam jeszcze jedno pytanie…teraz przy kazdej instalce xp-ka musze instalowac tą porawkwe z tym realtekiem?..i tak jeszcze przy okazji…dlaczego tak mialem skoro pół roku bylo ok od zmiany płyty?..pozdro

Dodane 13.01.2009 (Wt) 21:49

again to samo…normalnie fak…pomoglo na jakis czas…ale znowu mnie to meczy