Problemy z drukarką

Witam, posiadam drukarke hp psc 1510 i ostatnio mam z nią problemy, kupiłem kolorowy tusz firmy Active Jet i za każdym razem kiedy włącze drukarke to miga sie mi żebym sprawdził pojemnik z kolorowym tuszem ostatnio. Pierwszy raz kupiłem tusz tej firmy i małem tez problemy ale na początku. Jak kupuje orginalne hp i nie mam żadnych problemów ale gdy kupie firmy Active jest to sa a przeciesz te tusze pasują do tego modelu drukarki. A nie kupuje orginalnych bo w sklepie w którym kupuje nie są sprowadzane bo nikt nie kupuje. Ja już nie mam siły do tej drukarki prosze was o pomoc

Przez nie orginalne tusze to się tylko drukarki zarzyna i w końcowym rozliczeniu wychodzi znacznie drożej niż kupno orginalnego tuszu , ja załatwiłem tak dwie drukarki i teraz kupuje tylko firmowe tusze i nie mam żadnych problemów , w zasadzie jedyne rozwiązanie to serwis .

No cóż, ja nie radziłbym kupować regenerowanych tuszy, bo niektóre serie urządzeń wielofunkcyjnych HP są na nie wrażliwe. Polecam oryginalne tusze z Allegro - można je tam kupić za dość korzystną (w porównaniu do tradycyjnych sklepów) cenę.