Problemy z dziwiekiem

Witam,

Zrobilem formata na kompie, zainstalowalem Windowsa XP z serv pack 2, wczesniej mialem to samo i wszystko bylo ok, teraz nie umie znalezc kontrolera multimediow, multimediow audio i multimediow video. Ogólnie to po prostu nie mam dzwieku, kontrolery dzieku, wideo sa ok.

Plyte mam intela 82815ep EP-3pta.

Ogólnie to nie mam juz pomyslow, co to moze byc… :-x

Kontrolery może i są ale czy są zainstalowane urządzenia ?? Co ze sterownikami ??

a wiec, w kompie nic nie zmienialem przed i po formacie, w kontrolerach dzwieku, wideo i gier wykryl wszystkie urzadzenie i znalazl do nich sterowniki, dzialaja poprawnie, tylko do kontrolerow multimediow nie znalazl sterownikow i nie dzialaja.

Prawdopodobnie nie zainstalowane masz stery do karty dźwiękowej. Napisz jaką masz kartę a jeśli jest zintegrowana na płycie głównej to napisz jaka masz płytę główna. podam ci linki do sterowników.

Na gorze napisalem wszystkie oznaczenia plyty jakie znalazlem, karta jest zintegrowana.

Firma epox zakończyła już suportowanie twojej płyty. Najlepiej jeśli masz płytę z driverami do niej. Ale zakładam, że nie masz (skoropiszesz). Więc jeśli masz win XP to spróbuj z tymi driverami Jak nie pójdzie to pisz.

EDIT: Z tymi powinno być ok:

http://www.pobieralnia.pl/pobierz-379.html