Problemy z dziwnymi sieciami i przerywającym połączeniem


(Snipi A2) #1

Witam,

Coś nie dobrego dzieje mi się z internetem. Od kilku dni strasznie się zawiesza tzn. połączę się chwile podziała i przestaje. Zauważyłem, że potworzyły mi się jakieś dziwne sieci i gdy kliknąłem na wyświetlenie wszystkich użytkowników okazało sie, że oprócz mnie mnie sa jeszcze jakies Hania-komputer i Lysy-komputer WTF ? Próbowałem usunąć te sieci ale gdy połącze się to one tworzą się automatycznie na nowo. Spróbuje dodać screeny ale będzie cieżko bo cały czas mi przerywa połączenie. Poza tym zmienił mi się wygląd przeglądarki i nie wiem czy to jest spowodowane automatyczną aktualizacją czy cholera wie czym. W każdym razie wygląda to tak jakby do sieci i pewnie do mojego komputera( nie znam się kompletnie na tym) miał dostęp ktoś 3ci. Gdy łącze się przez routera dzieje się tak samo. Co robić ?

Antywirus: COMODO

Zapora: włączona.

screeny:

http://www1.zippyshare.com/v/68817599/file.html#

http://www13.zippyshare.com/v/77992969/file.html

http://www67.zippyshare.com/v/2608998/file.html

(eranet) #2

na czas pobytu na zippyshare zdeaktywuj Comodo. Powinno śmigać…


(Snipi A2) #3

Tzn. że nie mam wirusa, nikt mi się nie włamał etc ? Dodam jeszcze, że te dziwne sieci tworza mi się gdy na nowo włączę komputer.


(Zeflik J) #4

zbyt ogólnikowe.Nie wiadomo co za sieć i jak jest skonstruowana . Takie urządzenia jak Hania- komputer tworzy się samemu w ustawieniach sieci albo poprzez podłączenie np odtwarzacza sieciowego, konsoli do gier czy innego komputera do rutera. Wyłącz wifi na ruterze bo może ktoś z niego korzysta bez twojej wiedzy(zna hasło lub je rozpracował ).Jak masz laptop z wifi to to też można tak ustawić by inni mogli używać go jako punkt dostępu (sieć ad-hoc)Może coś poprzestawiałeś ?