Problemy z dzwiękiem i odtwarzaniem filmów po update

Cześć
Kilka dni temu w nocy zaktualizował się windows. Spowodowało to (tak myślę to to wina aktualizacji) problemy z dźwiękiem i oraz odtwarzaniem filmów w przeglądarce. Mianowicie po uruchomianiu komputera z początku wszystko działa normalnie. dopiero po którymś otworzeniu filmy np z youtube filmy przestają się ładować nie tylko na yt ale na wszystkich stronach które cokolwiek odtwarzają (netflix i webowy player spotify). Problem występuje w chromie operze i edge. Filmy z dysku odtwarzanie w jakimkolwiek programie zainstalowanym w komputerze nie mają dźwięku. W grach podobnie. Sytuacja wraca do normy dopiero po restarcie komputera i to też różnie bo czasem można odtworzyć 10 filmików a czasem tylko jeden zanim problem znowu się pojawi.
Zainstalowałem najnowsze sterowniki do wszystkich urządzeń. przeinstalowałem kodeki oraz większość aplikacji w których występował problem. Niestety to nie pomogło. Przywróciłem system do stanu początkowego. zainstalowały się
aktualizacji i problem nadal występuje, Odinstalowałem wszystkie update które się zainstalowały ale problem nie zniknął.
Czy jest jakiś sposób na naprawę bez instalowania windowsa na czysto?
Z góry dzięki za pomoc

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki od producenta sprzętu, wersje z Windows Update czasem nie są dobre lub bazujesz może na ogólnych sterownikach byle by wykrył system sprzęt.

Wszystkie sterowniki są najnowsze o producenta.