Problemy z dzwiękiem lekko przerywa podczas słuchania muzyki

Witam wszystkich, Problem polega na tym że podczas słuchania muzyki i oglądania filmików na yt bądz tradycyjnie z media player bądz innego programu lub serwisu lekko trzeszczy lub przerywa w jednym temacie jaki zrobiłem 1 osoba napisała abym sprawdził czy ten problem jest na innych przeglądarkach bądz przeinstalował flashplayera zrobiłem to co ta osoba napisała nic nie pomogło… na jednym z innych forum pisali abym sprawdził czy wogle głośniki chodzą lub czy odpowiednio kable są podłaczone. Głośniki działają kable są odpowiednio podłączone ten problem nie pojawia sie jak rozmawiam na skype słysze wszystko elegancko . nie dawno przeszłem na system Windows 7 |wcześniejszy system na jakim byłem to był Windows xp tyle co wiem .Bardzo prosze o pilną pomoc:/ z góry thx Pozdrawiam.

spróbuj w realtek puzniej w domyslny format i przesuń na samą góre “jakość cd”

jak możesz napisz mi dokładniej co zrobić z góry thx.

jaką masz karte dzwiekową

sprawdzałem ostatnio programem jakim polecali mi ludzie na forach i nie wyświetla mi jaką mam…

jaki posiadasz system operacyjny

Windows 7 Ultimate 32-bitowy

dobra to tak panel sterowania pużniej dzwięk >głośniki > właściwości > zaawansowane > wysuwasz i dajesz pasek na samą gore “jakośc CD”

Dodane 10.01.2010 (N) 21:46

i testuj

nie musiałem tego robić sprawdziłem i mam na samej górze problem jest taki jaki był ale jak rozmawiam na skype słysze normalnie:/

poczekaj

i jak wiesz co mam zrobić?

dużo by mi dało firma kary dzwiękowej

Dodane 10.01.2010 (N) 22:36

spróbuj zaktuelizować stery do niej

Dodane 10.01.2010 (N) 22:38

http://www.vista.pl/porady/1009_device_ … reka_.html

hmmm problem w tym że sterownik jest raczej najnowszy lipa;/

Dodane 10.01.2010 (N) 22:40

nwm co robić:/

tam klikasz pobiesz i dalej ci tam wszystko pisze

Dodane 10.01.2010 (N) 22:40

narazie ja spadam

umnie pisze coś takiego jak aktualizuj sterownik tyle że jest to nie widoczne i nie moge zaktualizować go

Dodane 10.01.2010 (N) 22:42

nara nie wiele pomogło…