Problemy z dzwiekiem

mam problem z uzyciem mikrofonu w skypie pisze ciagle ze jest wyciszony a niby wszystko jest ok juz nie wiem co robic moze nie mam jakiegos programu bo ciagle lape jakies wirusy i awast wszystko wyrzuca

iwonkaL , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

iwonkaL , otwórz Skype -> Narzędzia -> Opcje… -> Ustawienia audio -> w pozycji “Mikrofon” sprawdź, czy jest wybrana Twoja karta dźwiękowa. Jeżeli nie, to wybierz ją -> Zapisz.

kurcze wszystko jest ok karta zapisana tylko jak chce rozmawiac przez skypa pisze ze mam wyciszony mikrofon albo ze jest za slabe zrodlo dzwieku nie wiem gdzie jeszcze sprawdac , kupilam juz nawet nowy mikrofon i to samo

Wejdź w:

START -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Audio” -> w pozycji “Nagrywanie dźwięku” wybierz swoją kartę dźwiękową -> kliknij na “Głośność” -> ustaw suwaki maksymalnie do góry.

Teraz wejdź w zakładkę “Głos” -> w pozycji “Nagrywanie głosu” wybierz swoją kartę dźwiękową -> kliknij na “Głośność” -> ustaw suwaki maksymalnie do góry -> Ok, Zastosuj, Ok.

Zmieniłeś niekonkretny tytuł na inny równie niekonkretny.

Zmień tytuł jeszcze raz, tym razem na taki jak ma być - inaczej temat poleci do śmietnika.

Poza tym na forum używamy polskich liter (ą,ć,ę,ł,ó,ś,ź,ż) - dostosuj swoje posty do tej zasady.

chyba zaczyna działać dziękuje seba86